Pobierz aplikację betfan na telefon
Finlandia – Rumunia. Typy, kursy, zapowiedź 23.09 | Liga Narodów
W piątek czeka nas ciekawe starcie w lidze B. Finlandia zagra z Rumunią. Obie drużyny walczą o utrzymanie, którego jak na razie bliżej są gospodarze. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Finlandia – Rumunia.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Finlandia – Rumunia (23.09, 20:45) – zapowiedź meczu

Zarówna Finlandia jak i Rumunia mają już tylko matematyczne szanse na awans z ligi B. Obie reprezentacje zajmują bowiem dwa ostatnie miejsca. Finlandia jest trzecia. Ma na swoim koncie cztery punkty. Przegrała i zremisowała z Bośnią i Hercegowiną, pokonała Czarnogórę i musiała uznać wyższość Rumunii. Goście właśnie w starciu z Finami zdobyli swoje jedyne trzy punkty. Ponadto przegrali dwukrotnie z Czarnogórą i raz z Bośnią i Hercegowiną.

Liga Narodów: Finlandia - Rumunia (23.09, 20:45) - typy i przewidywane składy

Typy Finlandia - Rumunia

Mecz Finlandii z Rumunią wydaje się być niezwykle wyrównany. Obie drużyny prezentują się słabo, ale ten mecz będzie dla nich walką o utrzymanie w grupie B. Nie spodziewam się otwartej rywalizacji, obie drużyny nie prezentują zbyt ofensywnego stylu gry. Stawiam na poniżej 2,5 gola.

1.67

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Przewidywane składy

  • Finlandia:
  • Rumunia:

Liga Narodów: Finlandia - Rumunia (23.09, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Finlandii z Rumunią odbędzie się 23 września o 18:00 na Helsinki Stadion Olimpijski. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsat Sport Premium 1.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!