Finał Ligi Mistrzów! ZAKSA- Trentino 01.05

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle już dzisiaj o godzinie 20:30 czasu polskiego stanie przed historyczną szansą na wygranie Ligi Mistrzów. Mecz odbędzie się we włoskiej Weronie, w państwie przeciwnika ZAKSY, czyli Trentino.

• Krótka lekcja historii
  • Brak mistrzostwa kraju u obu finalistów
  • Specjalna oferta BETFAN

Przejść do historii

Od momentu powstania Ligi Mistrzów w piłce siatkowej w 2000 roku tylko raz udało się dotrzeć do finału polskiej drużynie. Była to PGE Skra Bełchatów w sezonie 2011/2012. Niestety Bełchatowianie przegrali wtedy w Łodzi z Zenitem Kazań. Niestety faworytem tego starcia jest Trentino, na które bukmacherzy wystawili niższy kurs w tym meczu, jednakże ZAKSA potrafiła już raz sprawić sensację, eliminując wielki Zenit. Jednak gra ZAKSY musi się poprawić w stosunku do przegranych finałów PLUSLIGI z Jastrzębskim Węglem, gdzie udało im się wygrać tylko jeden mecz. Trentino także nie udało się wygrać swojej ligi, odpadając już w półfinałach.

Specjalna oferta BETFAN na finał

Uważam, że najbezpieczniejszym typem będzie zagranie over 3.5 seta po kursie 1.40. Wiem, że to nie jest najwyższy kurs, ale do jakieś taśmy jak znalazł. Jeśli kogoś jednak interesują dodatkowe profity przy zagraniu tego meczu, to polecam przyjrzeć się naszej ofercie.
Otóż, jeżeli ktoś zdecyduje się na postawienie singla z tego meczu lub finału Pucharu Polski (tutaj można zobaczyć, jak to spotkanie typuje Michał Żewłakow) po kursie powyżej 2.0 otrzyma zakład freebet o połowie wartości kuponu.
Na przykład stawiając zwycięstwo ZAKSY po kursie 2.33 za 49, 99 lub 199 zł na nasze konto otrzymamy freebet o wartości odpowiednio 25, 50 i 100 zł na zakłady LIVE bez względu na wynik spotkania. Jest to oferta, która znajduje się tylko w BETFAN, skorzystaj z okazji!