Pobierz aplikację betfan na telefon
Felix Auger-Aliassime – Taylor Fritz: typy, zapowiedź, kursy | 17.11 ATP Finals 2022
Trwa walka o awans do półfinałów ATP Finals 2022. Na ostatnie prostej zmierzy się Felix Auger-Aliassime z Taylorem Fritzem. Już teraz wiadomo, że bez względu na wynik w drugim spotkaniu tej grupy, ten mecz zaważy o awansie jednego z nich. Kto w tym pojedynku okaże się lepszy i zachowa zimną krew? Zapraszam na zapowiedź spotkania Felix Auger-Aliassime – Taylor Fritz.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Finals 2022: Jak rozgrywane są mecze?

Formuła turnieju wygląda tak samo, jak w przypadku kobiet. Spośród ośmiu najlepszych zawodników rankingu ATP Race, tworzone są koszyki w, których znajduje się po dwóch graczy. Z nich rozlosowuje się po czterech graczy to Grupy Czerwonej i Grupy Zielonej. Zawodnicy grają następnie w grupie systemem każdy z każdym, by wyłonić z każdej z nich po dwóch półfinalistów. Co ciekawe, jest to jedyny turniej gdzie można przegrać dwa mecze, a mimo to awansować do następnej rundy.

ATP Finals 2022: Felix Auger-Aliassime – Taylor Fritz (17.11, 21:00): Zapowiedź

Felix zrehabilitował się po pierwszej zaskakującej porażce z Casperem Ruudem. Jak się później okazało wygrana Norwega nie była przypadkowa, bo ton on ma za sobą dwa zwycięstwa i pewny awans do dalszej fazie. Drugie miejsce premiujące wciąż jest niepewne. Właśnie ostatnie starcie w grupie zielonej, pomiędzy Kanadyjczykiem, a Amerykaninem, zadecyduje o tym kto zagra w półfinale.
Taylor Fritz również, tak jak Auger-Aliassime, ograł Rafaela Nadala 2:0. W starciu z Casperem Ruudem wykazał się, jednak o wiele lepiej, bo dopiero tie break trzeciego seta zakończony wynikiem 6:8, dał Norwegowi zwycięstwo. Amerykanin ogrywał już w tym sezonie Kanadyjczyka, jednakże miało to miejsce dosłownie na początku roku, podczas trwających ATP Cup, od tamtego czasu gra Felixa, zwłaszcza na twardych kortach, mocno się poprawiła.

ATP Finals 2022: Felix Auger-Aliassime - Taylor Fritz (17.11, 21:00): Typy

1.58

FELIX AUGER-ALIASSIME

WYGRA

betfan

Na pewno końcówka sezonu 2022 należała do Augera-Aliassime, zdobył on trzy tytuły z rzędy, właśnie na tej nawierzchni. W pierwszym starciu w Turynie nie potrafił do końca znaleźć swojego rytmu, a niewygodna gra Caspera, tym bardziej mu to utrudniła. W drugim meczu już pokazał swoje realne umiejętności ogrywając Nadala 2:0. Myślę, że w tym pojedynku Kanadyjczyk weźmie rewanż za ATP Cup i to on awansuje do półfinału.

ATP Finals 2022: Felix Auger-Aliassime - Taylor Fritz (21.11, 14:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Czwartkowy  mecz trzeciej rundy grupy czerwonej pomiędzy Felixem Augerem-Aliassime, a Taylorem Fritzem w ramach ATP Finals 2022, odbędzie się 17 listopada o godzinie 21:00. To starcie będzie można oglądać na kanałach Polsat Sport, lub w aplikacji Polsat Box Go, przez cały tydzień. Link do śledzenia na sport.betfan.pl znajduje się poniżej.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!