Pobierz aplikację betfan na telefon
FC Schalke – RB Lipsk: Typy, kursy, zapowiedź | 24.01 Bundesliga
Dopiero co zakończyliśmy 16. kolejkę, a już przed nami kolejne zmagania w ramach Bundesligi. Dziś czekają nas cztery starcia, a Schalke w jednym z nich zmierzy się na swoim boisku z RB Lipsk. Żadna drużyna powrotu do rozgrywek nie może uznać za udany, choć goście przynajmniej zremisowali z Bayernem. Mimo to wciąż brakuje im do Ligi Mistrzów. Czy spotkanie z ostatnią drużyną w tabeli im to ułatwi? Zapraszam na zapowiedź meczu FC Schalke – RB Lipsk.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

FC Schalke – RB Lipsk – zapowiedź meczu

Na nic zdała się przerwa i szansa na poprawienie błędów Schalke, ponieważ przegrali w poprzedniej kolejce 0:3. Wciąż są na ostatnim miejscu w tabeli i jako jedyni nie przekroczyli 10 punktów w tabeli. Sytuacja staje się coraz bardziej skomplikowana dla gospodarzy, a tymczasem przychodzi starcie z piątą drużyną w tabeli. RB Lipsk także nie mogło cieszyć się z kompletu punktów w ubiegłej kolejce lecz remis w wyjazdowym spotkaniu z Bayernem, brała by w ciemno praktycznie każda drużyna z Bundesligi.

FC Schalke - RB Lipsk - typ

Goście przegrali tylko raz w poprzednich pięciu bezpośrednich pojedynkach z Schalke. Tym razem nie powinno być inaczej, biorąc pod uwagę sytuację gospodarzy, ale i formę gości. Byki powinni bez problemu zainkasować bardzo istotne trzy punkty, w kontekście walki o Ligę Mistrzów. Stawiam ich wygraną.

1.55

RB LIPSK WYGRA

betfan

FC Schalke - RB Lipsk - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz Bundesligi w ramach 17. kolejki pomiędzy FC Schalke, a RB Lipsk odbędzie się 24 stycznia o 18:30 na Veltins Arena w Geisenkirchen. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!