Pobierz aplikację betfan na telefon
FC Prisztina – Ferencvaros, Specjalny boost w BETFAN

We wtorek 13 lipca o godzinie 20:00 rozpocznie się mecz rewanżowy pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów FC Prisztina – Ferencvaros. Węgrzy przypieczętują awans do kolejnego etapu?

FC Prisztina – Ferencvaros (13.07, 20:00) – MATCHDAY BOOST

Bukmacher BETFAN na mecz rewanżowy pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów przygotował specjalną ofertę MATCHDAY BOOST, w której podwyższa kurs na dane zdarzenie. W tym przypadku szczególnie zadowoleni powinny być osoby, które chciały zagrać na zwycięstwo drużyny Ferencvaros. BETFAN podwyższa kurs na to zdarzenie z 1.55 na aż 2.00! Jeżeli Węgrzy wygrają ten mecz to z pewnością będzie można zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka za jaką można zawrzeć taki zakład to 100 złotych.

FC Prisztina – Ferencvaros (13.07, 20:00) – przewidywane składy

Drużyna gospodarzy tego spotkania może wydawać się nam trochę anonimowa. Wyjściowa jedenastka to w większości zawodnicy z Kosowa. Poza nimi prawdopodobnie w pierwszym składzie zobaczymy dwóch Albańczyków i jednego Nigeryjczyka. Drużyna mistrza Węgier to już zdecydowanie bardziej międzynarodowy skład. W jedenastce powinniśmy zobaczyć znanego z polskich boisk z występów w Pogoni Szczecin Lasza Dwaliego.

Przewidywane składy:

FC Prisztina: Ardit Nika – Besnik Krasniqi, Qëndrim Zyba, Leotrim Bekteshi, Gledi Mici – Endrit Krasniqi, Lorik Boshnjaku, Sabien Lilaj, Leotrim Kryeziu – Mendurim Hoti, John Otto John
Ferencvaros: Dénes Dibusz – Henry Wingo, Miha Blažič, Lasza Dwali, Eldar Civić – Dávid Miklós Sigér, Ihor Kharatin, Tokmac Chol Nguen – Myrto Uzuni,  Franck Boli, Robert Mak

FC Prisztina – Ferencvaros (13.07, 20:00) – Węgrzy dopełnią formalności?

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Ferencvarosu aż 3:0. Węgrzy dominowali w każdym aspekcie gry, jednak długo nie potrafili strzelić bramki. Widać, że obecny mistrz Węgier chce znów awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów. W składzie mają chociażby takiego piłkarza jak Robert Mak, który jeszcze niedawno grał w Zenicie Sankt Petersburg. Mistrz Kosowa nie powinien w drugim meczu stanowić przeszkody i Ferencvaros prawdopodobnie przypieczętuje awans do kolejnej rundy eliminacyjnej do Champions League. Oferta MATCHDAY BOOST w BETFAN wydaje się być zatem całkiem ciekawą propozycją na dzisiaj.

Zachęcam również do zapoznania się z pełną ofertą BETFAN na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!