Pobierz aplikację betfan na telefon
FC Lorient – Olympique Lyon: Zapowiedź oraz analiza (04.03)
Czas na 27. kolejkę Ligue 1. W piątek oczywiście czeka nas jedno spotkanie. Jest to starcie pomiędzy Lorient a Lyonem. Obie drużyny koniecznie potrzebują punktów do ligowej tabeli. Zapraszam na zapowiedź oraz analizę typerską na ten mecz.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ligue 1: FC Lorient – Olympique Lyon (04.03, 21:00) – Zapowiedź meczu

Chyba nikt nie był w stanie przewidzieć przed rozpoczęciem obecnego sezonu, że Olympique Lyon po 26 meczach będzie zajmował dopiero 10. miejsce w tabeli Ligue 1. Jest to z pewnością ogromne rozczarowanie dla kibiców tego klubu, ponieważ przeważnie bił się o najwyższe lokaty we Francji. Ciężko będzie już dogonić czołówkę, ale z pewnością celem Lyonu jest zajęcie na koniec sezonu przynajmniej piątej lokaty, która da możliwość występu w europejskich pucharach jesienią 2022 roku.
Lorient to ligowy średniak, któremu nadal może zagrażać widmo spadku, dlatego też tak ważne dla gospodarzy jest zdobywanie jakichkolwiek punktów i oddalanie się od zagrożenia. W spotkaniu z Lyonem będzie to jednak niezwykle ciężkie zadanie do wykonania.

Ligue 1: FC Lorient - Olympique Lyon (04.03, 21:00) - Typ na mecz

1.81

WYGRANA LYONU

betfan

Lyon wydaje się być bardziej kompletną i ograną drużyną. Raczej nie widzę tutaj możliwości, żeby to Lorient dominowało w tym meczu. Goście powinni zdobyć szybko bramkę i ostatecznie wyjechać ze Stade du Moustoir z kompletem punktów.

Ligue 1: FC Lorient - Olympique Lyon (04.03, 21:00) - Transmisja w TV

Mecz pomiędzy Lorient a Lyonem będzie można śledzić "na żywo" na trzech kanałach telewizyjnych. Spotkanie będzie transmitowane na nSport+, Canal + Sport 2 oraz Eleven Sports 4. Początek meczu już o godzinie 21:00.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!