Pobierz aplikację betfan na telefon
FC Kopenhaga – Aalborg, Specjalna oferta w BETFAN

Czas na pierwszą kolejkę w duńskiej Superlidze. FC Kopenhaga zagra na własnym stadionie z Aalborg, a BETFAN z tej okazji przygotował specjalną promocję. 

FC Kopenhaga – Aalborg (18.07, 16:00) – MATCHDAY BOOST

Już dzisiaj trzecia drużyna ostatniego sezonu w Danii rozpocznie swoje zmagania w sezonie 2021/22. Z tej okazji BETFAN przygotował specjalną ofertę MATCHDAY BOOST, w której podwyższa kursy na jedno ze zdarzeń. Dzisiaj z pewnością zadowoleni będą Ci, którzy chcieli postawić na zwycięstwo Kopenhagi. BETFAN boostuje kurs na wygraną gospodarzy z 1.65 do aż 2.00! Na tym typie z pewnością można zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka za jaką można zawrzeć taki zakład to 100 złotych.

FC Kopenhaga – Aalborg (18.07, 16:00) – Kamil Wilczek w wyjściowej jedenastce?

W tym meczu mamy oczywiście dodatkowo polski akcent. Nasz napastnik Kamil Wilczek jest regularnie występującym zawodnikiem FC Kopenhagi. W poprzednim sezonie zdobył 10 bramek w 27 meczach w lidze duńskiej. W czterech sparingach przygotowujących do sezonu Polak zagrał tylko 45 minut w ostatnim, jednak wydaje się, że to właśnie Wilczek zagra od pierwszej minuty w meczu otwierającym sezon z Aalborgiem.

FC Kopenhaga – Aalborg (18.07, 16:00) – Dlaczego warto skorzystać z MATCHDAY BOOST?

Dlaczego warto skorzystać z oferty i postawić na gospodarzy dzisiejszego spotkania? Otóż jest kilka powodów. Po pierwsze mierzy się trzecia drużyna ostatniego sezonu z siódmą. Po drugie Aalborg to przeciętniak w lidze duńskiej raczej bez większych możliwości na odnoszenie sukcesów. Kopenhaga to z kolei uznana marka w Danii, która praktycznie zawsze bije się o tytuł mistrzowski. Po trzecie jest to pierwszy mecz w sezonie, dlatego piłkarze na pewno będą niesamowicie zmotywowani, żeby dobrze rozpocząć sezon. Potencjał piłkarski jest na pewno po stronie gospodarzy tego spotkania. Jeśli dołożymy do tego atut własnego stadionu, na którym w końcu zasiądą kibice to wyłania nam się klarowny faworyt w tym starciu.

Mecz Kopenhaga – Aalborg odbędzie się 18 lipca o godzinie 16:00. Niestety nie ma żadnej telewizyjnej transmisji z tego spotkania.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!