Pobierz aplikację betfan na telefon
FC Koeln – Hoffenheim: Typy, kursy, zapowiedź | 30.10 Bundesliga
W niedzielę trzema spotkaniami zamykamy 12. kolejkę niemieckiej Bundesligi. W jednym z meczów tego dnia FC Koeln podejmować będzie na swoim boisku drużynę Hoffenheim. Gospodarze po świetnym początku sezonu złapali lekką zadyszkę co odbiło się na ich lokatę w tabeli. Goście wciąż podtrzymują swój poziom i aktualnie okupują 9. miejsce w lidze. Jak skończy się to w teorii wyrównane spotkanie?  Zapraszam na zapowiedź meczu FC Koeln – Hoffenheim.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: FC Koeln – Hoffenheim (30.10, 19:30) – zapowiedź meczu

Gospodarze zaliczyli bardzo mocny start sezonu, lecz ostatnio nie potrafią regularnie punktować. Być może jest to pokłosiem gry na dwa fronty, a dokładniej w Lidze Konferencji Europy, gdzie wciąż nie mają pewnego awansu. Ostatni mecz nie rozegrali w czwartek, a tak naprawdę w piątek i do teraz wciąż nie mają pewnego awansu, a kolejny mecz w następny czwartek. Myślę, że to świetna szansa dla gości, by wywieźć choć jeden punkt z Kolonii.

Bundesliga: FC Koeln - Hoffenheim (30.10, 19:30) - typ

Z racji zmęczenia zawirowanym spotkaniem w ramach europejskich pucharów, gospodarze mogą nie być w pełni gotowi na starcie w lidze. Co za tym idzie otwiera się proste zadanie dla gości, aby wywieźć chociażby punkt. Myślę, że tak też będzie i stawiam w tym meczu, że Hoffenheim wygra lub zremisuje.

1.38

HOFFENHEIM WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Bundesliga: FC Koeln - Hoffenheim (30.10, 19:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Bundesligi w ramach 12. kolejki pomiędzy FC Koeln, a Hoffenheim odbędzie się 30 października o 19:30 na RheinEnergieStadion w Kolonii. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!