Pobierz aplikację betfan na telefon
FC Koeln – Bochum: Typy, kursy, zapowiedź | 10.03 Bundesliga
Ostatnie jedenaście kolejek Bundesligi przed nami, wchodzimy więc w zaawansowaną fazę sezonu. FC Koeln w jedynym starciu tego dnia, na rozpoczęcie 24. kolejki zmierzy się z Bochum. Goście po kilku pozytywnych wynikach na początku roku, znów mają za sobą serię pięciu porażek. Do samego końca sezonu będzie ich więc czekać ciężka przeprawa w walce o utrzymanie. Czy będą w stanie zagrozić drużynię z Kolonii? Zapraszam na zapowiedź meczu FC Koeln – Bochum.

FC Koeln – Bochum: zapowiedź meczu

FC Koeln ten rok w Bundeslidze zaczął bardzo dobrze, wygrywając dwa mecz i remisując trzy. Później jednak wróciły złe momenty z poprzedniej rundy i tym samym mają za sobą dwie porażki i remis. Mimo wszystko wciąż mają dość stabilną pozycję w tabeli i są aktualnie osiem punktów nad strefą spadkową. Tym samym nie może pochwalić się Bochum, bo mają aktualnie w tabeli ostatnie miejsce, choć trzy drużyny nad nimi mają tyle samo punktów -19. Walka o utrzymanie dla Bochum w tym roku również zaczęła się dobrze, ale aktualnie mają za sobą pięć porażek.

FC Koeln - Bochum: typ

Nie będzie to wspaniałe widowisko, ale na pewno obie drużyny będą walczyć o komplet punktów. Bardziej przydałyby one Bochum, choć ich forma w ostatnim czasie wskazuje, że ciężko będzie im chociaż ugrać remis. Pierwszy mecz z Koeln w tym sezonie u siebie zakończyli 1:1, choć to rywale prowadzili grę i byli bliżsi zwycięstwa. Tym razem myślę, że Koln na tak słabo dysponowanych rywali, nie powinien  mieć problemów z wygraną, tym bardziej na swoim terenie,

1.65

FC KOELN

WYGRA

betfan

FC Koeln - Bochum: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Bundesligi w ramach 24. kolejki, pomiędzy FC Koeln a Bochum odbędzie się  10 marca o 20:30 na RheinEnergiaStadion w Kolonii. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!