Pobierz aplikację betfan na telefon
Farul Constanta – S. Tiraspol: Typy, kursy, zapowiedź 12.07 el. Liga Mistrzów

Oficjalnie wracamy do piłkarskich zmagań w Europie i przed nami drugi dzień eliminacji do Ligi Mistrzów 2023/2024. Farul Constanta, w jednym z pięciu meczów tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko S. Tiraspol. Dla mistrzów Rumunii będzie to spore wyzwanie, bowiem w europejskich pucharach nie brali udziału od 2006. Przed nimi bardzo ciężki rywal, który stale widziany jest w takowych rozgrywkach. Kto okaże się lepszy w tym dwumeczu? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz  Farul Constanta – S. Tiraspol.

Farul Constanta – S. Tiraspol: zapowiedź meczu

Farul Constanta okazała się niesamowitym zaskoczeniem ubiegłego sezonu. Co ciekawe, klub jest wynikiem fuzji z Viitorul, która zakończyła się przyjęciem nazwy Farula. Ciężko stwierdzić, czy osiągnięcia Viitorulu można podpiąć pod nowy zespół, więc uważa się, że klub po fuzji za całkowicie nowy etap. Tak więc Farul oficjalnie zadebiutuje w Lidze Mistrzów po raz pierwszy w historii, a na sam start wystąpią przeciwko Sheriff Tiraspol. Mistrzowie Mołdawii w ubiegłym roku zajęli w grupie LE trzecie miejsce, co dało im udział w fazie play off LKE, gdzie osiągnełi 1/8 finału. 

 

Farul Constanta - S. Tiraspol: typy

Ten mecz będzie dużą niewiadomą, z racji że rumuńskie boiska uznawane są za bardzo ciężkie tereny. Zdecydowanie większe doświadczenie w rozgrywkach europejskich ma jednak ekipa gości, co przełoży się na pewno na wyrównane starcie. Moim zdaniem zobaczymy dziś bramki z obu stron. Typuję, że obie strzelą.

2.19

OBIE STRZELĄ

betfan

Farul Constanta - S. Tiraspol: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz pomiędzy Farul Constanta a S. Tiraspol, w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów 2023/2024, odbędzie się 12 lipca o 19:30 na Central Stadium Hagi Academy w Ovidiu. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnym kanale z polskim komentarzem.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!