Fantasy Premier League. Kto zgarnie najwięcej punktów?

Fantasy Premier League wraca! Wraz ze wznowieniem rozgrywek w najlepszej lidze świata kibice znowu będą emocjonować się tym, jakie wyniki osiągną ich wirtualne kluby. W BETFAN możecie typować, ile punktów zgarną ich wybrańcy.

TOTTENHAM – EVERTON NA POCZĄTEK

Pierwsza kolejka Premier League w sezonie 2020/21 będzie nietypowa. Już teraz wiadomo, że dojdzie tylko do ośmiu, a nie dziesięciu meczów. Manchester United nie zagra z Burnley, natomiast Manchester City nie będzie miał okazji zmierzyć się z Aston Villą. Mamy nadzieję, że żadne inne spotkanie nie zostanie przeniesione.

Zdecydowanym hitem będzie spotkanie Tottenham – Everton. Obie ekipy w poprzednim sezonie zaprezentowały się słabo, dlatego teraz szkoleniowcy tych ekip – Jose Mourinho i Carlo Ancelotti – mają za zadanie osiągnąć zdecydowanie lepsze wyniki. Celem w obu przypadkach jest TOP 4. W obu przypadkach jest to jednak mało realne zadanie do zrealizowania.

FANTASY PREMIER LEAGUE – ILE ZGARNĄ PUNKTÓW?

Warto też zwrócić uwagę na mecz mistrza Anglii z najlepszą drużyną Championship, czyli Leeds. Przyjrzymy się także odmienionej Chelsea. W BETFAN macie szansę typować nie tylko to, jak potoczą się losy tych spotkań, ale i jakie wyniki osiągną poszczególni gracze w Fantasy Premier League. Sadio Mane, Pierre-Emerick Aubameyang, Harry Kane, Jamie Vardy… moglibyśmy tak dalej wymieniać. Typ należy do Was!

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!