FAME 13: gdzie, kiedy, zapowiedź, karta walk, transmisja
FAME 13 odbędzie się już w najbliższą sobotę tj. 26 marca w hali Arena Gliwice. Fanów freak figtów czeka nie lada gratka. Gala nasycona jest gwiazdami show-biznesu i mediów społecznościowych. Nie powinno też zabraknąć emocji sportowych. 

Fame 13: gdzie, kiedy, bilety

Najbliższa gala Fame 13 odbędzie się 26 marca w Gliwicach. Będzie to druga gala tej organizacji w tym mieście. Pierwsza miała miejsce w październiku 2021, a walką wieczoru był pojedynek Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke. Tym razem Stormin znowu pojawi się w Gliwicach, ale zawalczy w Co-Main Evencie. Większość biletów została już wyprzedana, a ich cena zaczynała się od 80 zł.

FAME 13: Zapowiedź gali

Na gali w Gliwicach będzie nam dane oglądać wiele ciekawych starć, mocne i znane nazwiska w świecie sportu, jak i Internetu. Karta walk jest bardzo ciekawa i emocje na kilka dni przed startem gali są widoczne. Byliśmy świadkami wielu konwersacji słownych na konferencjach, co nie powinno dziwić kogoś, kto śledzi FAME MMA. Fanów tej organizacji, ale nie tylko, na pewno rozgrzewa walka Amadeusza „Ferrari” Roślika, który zmierzy się z Adrianem Polańskim. Przed tym starciem padało wiele mocny słów i poważnych oskarżeń, walka odbędzie się bez limitu czasowego. Ferrari zapowiadał, że dołoży wszelkich starań, aby „uszkodzić” Polaka.
Emocji nie powinno zabraknąć też w walce wieczoru, w której Sergiusz „Nitro” Górski zmierzy się z TheUnboxallem. Obaj są bardzo znanymi postaciami w świecie mediów społecznościowych, więc na pewno stoi za nimi sporo fanów, którzy będą wspierać ich w Arenie Gliwice.
Wielu fanów czeka też na pojedynek Popka z Normanem Parke. Obaj mają za sobą występy w największej organizacji MMA w Europie, czyli w KSW. Bilans Popka to trzy porażki (z Pudzianem, Oświecińskim oraz Erko Junem) i jedna wygrana (z Robertem Burneiką). Norman w KSW stoczył siedem pojedynków, z czego trzy z Mateuszem Gamrotem, który teraz walczy w UFC. Parke dwukrotnie przegrał, a jedna walka została uznana za nieodbytą. Stormin ma jednak na rozkładzie takich zawodników jak Borys Mańkowski, Artur Sowiński czy Marcin Wrzosek.

FAME 13: karta walk

Walka w kategorii lekkiej: (K-1, Main Event)  Sergiusz „TheNitroZyniak” Górski – Paweł „Unboxall” Smektalski

Walka w kategorii open: (Co-Main Event)  Norman „Stormin” Parke –  Paweł „Popek Monster” Mikołajuw

Walka w umownym limicie -78 kg: (Boks w klatce rzymskiej 3m x 3m)  Adrian „Polak” Polański – Amadeusz „Ferrari” Roślik

Walka o pas mistrzowski Fame MMA kobiet w kategorii koguciej:  Marta „Linkimaster” Linkiewicz (c) – Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska

Walka w limicie umownym 105 kg:  Jakub „Japczan” Piotrowicz –  Robert „Sutonator” Pasut

Walka w kategorii ciężkiej: (K-1 w małych rękawicach)  Gabriel „Arab” Al-Sulwi – Piotr „Szeli” Szeliga

Walka w kategorii półśredniej: (K-1 w małych rękawicach) Mariusz „Hejter” Słoński – Rafał „Takefun” Górniak

Walka w kategorii półśredniej:  Dawid Malczyński – Paweł „Ponczek” Sikora

Walka w kategorii półśredniej:  Jakub „Kuba Post” Postaremczak – Patryk „paTrykos” Domke

FAME 13: transmisja

Transmisja gali będzie dostępna w systemie PPV na stronie famemma.tv. Cena za wykup transmisji zaczyna się od 24,99, a za najwyższy pakiet trzeba zapłacić ponad 33 zł.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!