Pobierz aplikację betfan na telefon
F1: GP Wielkiej Brytanii, harmonogram i transmisja

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP Wielkiej Brytanii. Podczas tego weekendu nie będzie odbywać się sprint kwalifikacyjny, ale synoptycy w piątek i sobotę spodziewają się opadów. Gdzie śledzić zmagania na Silverstone? Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

F1: GP Wielkiej Brytanii – HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na Silverstone. Podczas piątkowych treningów i sobotnich kwalifikacji możliwe są opady deszczu. W przeciwieństwie do GP Emilii-Romagnii, rywalizacja w Wielkiej Brytanii rozgrywana w ramach tradycyjnego weekendu. Oznacza to, że w piątek odbędą się dwa treningi, w sobotę trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig. Zapoznaj się z zapowiedzią GP Wielkiej Brytanii, gdzie znajdziesz informacje o torze, oponach, pogodzie oraz typy na poszczególne sesje.

Harmonogram GP Wielkiej Brytanii:

Piątek 01.07
14:00 – 1. trening
17:00 – 2. trening

Sobota 02.07
13:00 – 3. trening
16:00 – kwalifikacje

Niedziela 03.07
16:00 – wyścig

F1: GP Wielkiej Brytanii – TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 i aplikacji mobilnej Eleven Sports oraz stronie internetowej elevensports.pl. Wyścig o GP Wielkiej Brytanii będzie dostępny dla szerszego grona odbiorców, ponieważ jego transmisja odbędzie się także na Polsacie.

Plan transmisji GP Wielkiej Brytanii

Piątek

1. trening – Eleven Sports 1
2. trening – Eleven Sports 2

Sobota

3. trening – Eleven Sports 1
Kwalifikacje – Eleven Sports 1

Niedziela

Wyścig o GP Wielkiej Brytanii – Eleven Sports 1, Polsat

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!