Pobierz aplikację betfan na telefon
F1: GP Węgier – transmisja i harmonogram

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP Węgier. Podczas tego weekendu nie będzie odbywać się sprint kwalifikacyjny, a synoptycy spodziewają się deszczu. Gdzie śledzić zmagania na Hungaroring? Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

F1: GP Węgier – HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na Hungaroring. W przeciwieństwie do GP Austrii, rywalizacja na Węgrzech rozgrywana będzie w ramach tradycyjnego weekendu. Oznacza to, że w piątek odbędą się dwa treningi, w sobotę trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig. Zapoznaj się z zapowiedzią GP Węgier, gdzie znajdziesz informacje o torze, oponach, pogodzie oraz typy na poszczególne sesje.

Harmonogram GP Węgry:

Piątek 29.07
14:00 – 1. trening
17:00 – 2. trening

Sobota 30.07
13:00 – 3. trening
16:00 – kwalifikacje

Niedziela 31.07
15:00 – wyścig

F1: GP Węgier – TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 i aplikacji mobilnej Eleven Sports oraz stronie internetowej elevensports.pl. Wyścig o GP Węgier będzie dostępny dla szerszego grona odbiorców, ponieważ będzei transmitowany także na Polsacie.

PLAN TRANSMISJI GP Węgier

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!