Pobierz aplikację betfan na telefon
F1 GP Singapuru 2022 – transmisja i harmonogram

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP Singapuru. Podczas tego weekendu nie będzie odbywać się sprint kwalifikacyjny, a synoptycy spodziewają się deszczu podczas całego weekendu, z największymi szansami na niedzielę. Gdzie śledzić zmagania na Marina Bay? Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

F1: GP Singapuru– HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na torze Marina Bay. W przeciwieństwie do GP Austrii, rywalizacja w Singapurze rozgrywana będzie w ramach tradycyjnego weekendu. Oznacza to, że w piątek odbędą się dwa treningi, w sobotę trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig. Zapoznaj się z zapowiedzią GP Singapuru, gdzie znajdziesz informacje o torze, oponach, pogodzie oraz typy na poszczególne sesje.

Harmonogram GP Singapuru:

Piątek 30.09
12:00 – 1. trening
15:00 – 2. trening

Sobota 01.10
12:00 – 3. trening
15:00 – kwalifikacje

Niedziela 02.10
14:00 – wyścig

F1: GP Singapuru – TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Eleven Sports 1 i aplikacji mobilnej Eleven Sports oraz stronie internetowej elevensports.pl.

PLAN TRANSMISJI GP Singapuru

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!