Pobierz aplikację betfan na telefon
F1: GP Monako 2023 – transmisja i harmonogram

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP Monako. Podczas tego weekendu nie będzie odbywać się sprint kwalifikacyjny, ale synoptycy prognozują, że w niedzielę może spaść deszcz. Gdzie śledzić zmagania na torze w Monako? Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

F1: GP Monako – HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na torze w Monako. Zmagania na ulicznym obiekcie będą rozgrywane w ramach tradycyjnego formatu, a więc nie będzie sprintu. Oznacza to, że w piątek odbędą się dwa treningi, w sobotę trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig. Zapoznaj się z zapowiedzią GP Monako, gdzie znajdziesz informacje o torze, oponach, pogodzie oraz typy na poszczególne sesje.

Harmonogram GP Monako:

Piątek 26.05
13:30 – 1. trening
17:00 – 2. trening

Sobota 27.05
12:30 – 3. trening
16:00 – kwalifikacje

Niedziela 28.05
15:00 – wyścig

F1: GP Monako – TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Viaplay. Alternatywą jest także F1 TV, które oferuje szereg dodatkowych materiałów, ale brak w nim polskiego komentarza. Pojedyncze wyścigi mają być transmitowane na Polsacie, ale nie należy do nich rywalizacja o GP Monako.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!