Pobierz aplikację betfan na telefon
F1: GP Miami 2023 – transmisja i harmonogram

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP Miami. Podczas tego weekendu nie będzie odbywać się sprint kwalifikacyjny, ale synoptycy prognozują, że w niedzielę może spaść deszcz. Gdzie śledzić zmagania na torze w Miami? Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

F1: GP Miami – HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na torze w Miami. Zmagania w Stanach Zjednoczonych będą rozgrywane w ramach tradycyjnego formatu, a więc nie będzie sprintu. Oznacza to, że w piątek odbędą się dwa treningi, w sobotę trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig. Zapoznaj się z zapowiedzią GP Miami, gdzie znajdziesz informacje o torze, oponach, pogodzie oraz typy na poszczególne sesje.

Harmonogram GP Australii:

Piątek 05.05
20:00 – 1. trening
23:30 – 2. trening

Sobota 06.05
18:30 – 3. trening
22:00 – kwalifikacje

Niedziela 07.05
21:30 – wyścig

F1: GP Miami – TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Viaplay. Alternatywą jest także F1 TV, które oferuje szereg dodatkowych materiałów, ale brak w nim polskiego komentarza. Pojedyncze wyścigi mają być transmitowane na Polsacie, ale nie należy do nich rywalizacja o GP Miami.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!