F1: GP Kanady 2024 – transmisja i harmonogram

Patryk Śliwiński

07 czerwca 2024

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP Kanady. Podczas tego weekendu nie będzie sprintu.

F1 Lance Stroll

Oznacza to, że w piątek zostaną rozegrane dwa treningi, w sobotę trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig. Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji. Rywalizację może uatrakcyjnić deszcz, który może spaść w każdej sesji.

F1: GP Monako 2024 – HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na torze w Kanadzie. Będzie to już dziewiąty weekend wyścigowy w tym sezonie. Czeka nas tradycyjny harmonogram zmagań, a więc: w piątek odbędą się dwa treningi, w sobotę trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig. Z racji innej strefy czasowej, poszczególne sesje będą odbywać się pod wieczór.

F1: GP Kanady 2024 – typy, kursy bukmacherskie, zapowiedź

Harmonogram GP Kanady 2024 – o której godzinie oglądać:

Piątek 07.06
19:30 – 1. trening
23:00 – 2. trening

Sobota 08.06
18:30 – 3. trening
22:00 – kwalifikacje

Niedziela 09.06
20:00 – wyścig

F1: GP Kanady 2024 – TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Viaplay. Będzie to ostatni rok Formuły 1 na platformie streamingowej Viaplay. Alternatywą jest także F1 TV, które oferuje szereg dodatkowych materiałów, ale brak w nim polskiego komentarza. Zaletą F1 TV jest korzystanie nie tylko z kamery telewizyjnej, ale możliwość śledzenia wyścigu z dowolnej kamery umieszczonej w bolidzie każdego kierowcy.

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy