F1: GP Hiszpanii 2024 – transmisja i harmonogram

Patryk Śliwiński

20 czerwca 2024

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP Hiszpanii. Podczas tego weekendu nie będzie sprintu.

Carlos Sainz

Oznacza to, że w piątek zostaną rozegrane dwa treningi, w sobotę trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig. Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji. Rywalizację może uatrakcyjnić deszcz, który może spaść w niedzielę.

F1: GP Hiszpanii 2024 – HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na torze w Hiszpanii. Będzie to już dziesiąty weekend wyścigowy w tym sezonie. Czeka nas tradycyjny harmonogram zmagań, a więc: w piątek odbędą się dwa treningi, w sobotę trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig. Poza Formułą 1 na torze w Barcelonie będą jeździć kierowcy F2 i F3. Jest to okazja do zobaczenia Piotra Wiśnickiegio i Kacpra Sztuki, który niedawno zakończył współpracę z Red Bullem.

F1: GP Hiszpanii 2024 – typy, kursy bukmacherskie, zapowiedź

Harmonogram GP Hiszpanii 2024 – o której godzinie oglądać:

Piątek 21.06
13:30 – 1. trening
17:00 – 2. trening

Sobota 22.06
12:30 – 3. trening
16:00 – kwalifikacje

Niedziela 23.06
15:00 – wyścig

F1: GP Hiszpanii 2024 – TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Viaplay. Będzie to ostatni rok Formuły 1 na platformie streamingowej Viaplay. Alternatywą jest także F1 TV, które oferuje szereg dodatkowych materiałów, ale brak w nim polskiego komentarza. Zaletą F1 TV jest korzystanie nie tylko z kamery telewizyjnej, ale możliwość śledzenia wyścigu z dowolnej kamery umieszczonej w bolidzie każdego kierowcy.

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy