Pobierz aplikację betfan na telefon
F1: GP Abu Zabi 2022 – transmisja i harmonogram

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP Abu Zabi. Podczas tego weekendu nie będzie odbywać się sprint kwalifikacyjny, a synoptycy spodziewają się deszczu podczas sobotnich sesji. Gdzie śledzić zmagania na Yas Marina? Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

F1: GP Abu Zabi – HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na torze Yas Marina. W przeciwieństwie do GP Brazylii, rywalizacja we Abu Zabi rozgrywana będzie w ramach tradycyjnego weekendu. Oznacza to, że w piątek odbędą się dwa treningi, w sobotę trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig. Zapoznaj się z zapowiedzią GP Abu Zabi, gdzie znajdziesz informacje o torze, oponach, pogodzie oraz typy na poszczególne sesje.

Harmonogram GP Abu Zabi:

Piątek 18.11
11:00 – 1. trening
14:00 – 2. trening

Sobota 19.11
12:00 – 3. trening
15:00 – kwalifikacje

Niedziela 20.11
14:00 – wyścig

F1: GP Abu Zabi – TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Eleven Sports 1 i aplikacji mobilnej Eleven Sports oraz stronie internetowej elevensports.pl. Wyścig o GP Abu Zabi transmitowany będzie także na Polsacie.

PLAN TRANSMISJI GP Abu Zabi

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!