Pobierz aplikację betfan na telefon
Extra Pensja od BETFAN

Extra Pensja dla trenera to nowa promocja od BETFAN – legalnego polskiego bukmachera. Sprawdźcie poniżej jej szczegóły.

Extra Pensja to nagroda, którą BETFAN oferuje pierwszemu trenerowi, który zostanie zwolniony z Ekstraklasy. Wynosi ona 50 tysięcy złotych. Wszyscy doskonale wiemy, że szkoleniowcy w Polsce są zdecydowanie zbyt często zwalniani. W poprzednim sezonie zmian kadrowych dokonano aż szesnaście razy.

Karuzela trenerska czasami kręci się zdecydowanie za szybko. Tym razem ten trener, który pierwszy z niej wypadnie, zaliczy przynajmniej miękkie lądowanie zgarniając trochę siana ze stajni BETFAN.

EXTRA PENSJA – SOBOLEWSKI FAWORYTEM

W BETFAN możecie zresztą typować, który trener jako pierwszy zostanie zwolniony. Analitycy legalnego polskiego bukmachera sądzą, że szczęściarzem, który zgarnie Extra Pensję będzie Radosław Sobolewski, który pracuje w Wiśle Płock. Ma na to 19% szans. W dalszej kolejności wymienia się Artura Skowronka (14%, Wisła Płock) i Martina Sevelę (10%, Zagłębie Lubin). Najbezpieczniej mogą czuć się Waldemar Fornalik (Piast Gliwice) oraz Michał Probierz (Cracovia).

Kursy będą aktualizowane co kolejkę, znajdziecie je na stronie BETFAN. Może nie być ich zbyt wiele, bo zarządy klubów z Ekstraklasy często decydują się na efekt nowej miotły.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!