Pobierz aplikację betfan na telefon
Extra Pensja dla trenera – promocja BETFAN

Za nami już trzecia kolejka Ekstraklasy, można już więc powoli zacząć oceniać pracę trenerów. Polski legalny bukmacher BETFAN przygotował specjalną promocję – Extra Pensja dla trenera. Sprawdź jej szczegóły.

Extra Pensja dla trenera – promocja BETFAN

Polski legalny bukmacher BETFAN wrócił z Extra Pensją dla trenera. Promocja polega na tym, że pierwszy trener, który jako pierwszy opuści swoje stanowisko otrzyma bardzo interesującą propozycję. Oprócz 50 tysięcy złotych będzie mógł być także „twarzą” BETFAN. Przypomnijmy, że rok temu polski legalny bukmacher również zorganizował tego typu przedsięwzięcie. Wówczas jako pierwszy swoje stanowisko opuścił Aleksandar Vuković. Serb nie skorzystał jednak z możliwości oferowanych przez BETFAN. Tym razem pieniądze, których trener nie przyjmie trafią do podziału między graczy.

Extra Pensja dla trenera – kto pierwszy zostanie zwolniony?

Według analityków BETFAN, to Michał Probierz jako pierwszy opuści swoje stanowisko. Kurs na trenera Cracovii wynosi 3.50. Pasy są obecnie dopiero na 16. pozycji, która dawałaby im spadek. Probierz w poprzednim sezonie podał się do dymisji, ale nie przyjął jej prezes klubu – Janusz Filipiak.

Kolejnym trener, któremu analitycy BETFAN dają spore szanse na opuszczenie swojego klubu jest Adam Majewski. Stal zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w Ekstraklasie, co nie stawia w dobrym świetle trenera. Podium zamyka Kamil Kiereś, który trenuje Górnik Łęczną. Najbezpieczniej na swoim stanowisku może czuć się Jacek Magiera. Kurs na to, że opuści Śląsk Wrocław wynosi aż 75.00.

Obstaw, który trener w Ekstraklasie jako pierwszy opuści swoje stanowisko w sezonie 2021/2022.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!