Pobierz aplikację betfan na telefon
Everton – Wolves: Typy, kursy, zapowiedź 26.12 Premier League

To już czas, na powrót największych europejskich rozgrywek ligowych. Premier League jak co roku z okazji Boxing Day, zapewni nam mnóstwo piłkarskich emocji. Everton w jednym z siedmiu spotkań tego dnia zmierzy się na swoim boisku z Wolverhampton. Kibice obu drużyn z pewnością nie są zadowoleni z wyników jakie prezentują ich zespoły. Która ekipa po tym pojedynku poprawi swoją sytuację w tabeli?  Zapraszam na zapowiedź spotkania Everton – Wolves.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Premier League: Everton – Wolves (26.12, 16:00) – zapowiedź meczu

Wolves tuż przed przerwą reprezentacyjną dobił wreszcie do granicy dziesięciu punktów po zwycięstwie z Leeds. Później przyszła ponowna porażka, ale z liderem. Teraz przed powrotem ligi, rozegrali trzy spotkania kontrolne i nie przegrali żadnego z nich, wygrywając dwa. Być może jest to przesłanka, że wrócą na właściwe tory. Po drugiej stronie Everton, który od lat nie miał tak złego początku sezonu. Teraz po ponad miesiącu bez rozegrania spotkania, będą chcieli wrócić  na zwycięską ścieżkę.

 

Premier League: Everton - Wolves (26.12, 16:00) - typy

Typy Everton - Wolves

Trzy z pięciu poprzednich meczów bezpośrednich tych ekip, kończyły się trzema trafieniami w meczu. Myślę, że w tym pojedynku też zobaczymy dużo mocnej ofensywnej gry, z racji, że jedna i druga powinna walczyć o komplet punktów, bo widmo spadku jest coraz bliższe. Wydaję mi się, że obie drużyny powinny strzelić co najmniej po jednym golu.

1.95

OBIE STRZELĄ

betfan

Premier League: Everton - Wolves (26.12, 16:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Everton z Wolves w ramach 17. kolejki Premier League, odbędzie się 26 grudnia o 16:00 na Goodison Park w Liverpoolu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!