Everton – Leicester: Typy, kursy, zapowiedź 05.11

Wojciech Sikora

05 listopada 2022

leicester-typy-typowanie-zapowiedz-lke

W ten weekend rusza 15. kolejka Premier League czyli najwyższa klasa rozgrywkowa w Anglii. Everton w jednym z sobotnich meczów zagra przeciwko Leicester. Lisy wreszcie się przebudziły i punktowały w trzech z pięciu ostatnich spotkań. Czeka ich, jednak ciężki wyjazd na Goodison Park, gdzie ciężko w tym sezonie rywalom o punkty. Czy gospodarze potrzymają dobrą formę na swoim terenie?  Zapraszam na zapowiedź spotkania Everton – Leicester.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Premier League: Everton – Leicester (05.11, 16:00) – zapowiedź meczu

Na ostatnie pięć starć na swoim terenie Everton przegrał tylko z Manchesterem United, który to jest ostatnim czasem w świetnej formie. Ostatnie dwa mecze po trzech porażkach punktowali. Wygrana na swoim boisku z Crystal Palace aż 3:0 i remis 0:0 na wyjeździe z Fulham, wciąż pokazuje mocną formę Evertonu. Leicetser ma ciężki sezon, ale wciąż walczą, by utrzymać się w na kolejny. W poprzednim sezonie mieli wysoką pozycję, w tym raczej się to już nie uda. Aktualnie mają zaledwei 11 punktów po 13 spotkaniach.

 

Premier League: Everton - Leicester (05.11, 16:00) - typy

Typy Everton - Leicester

Bezpośrednie starcia obu ekip w ostatnich latach obfitowały w sporo bramek. W czterech z pięciu spotkań obie drużyny strzelały gole. Tym razem również spodziewam się kilku trafień. Zwłaszcza tego, że głodni punktów goście, zaatakują strzelając gola, ale przy tym odkrywając się i tracąc gola. Stawiam, że obie strzelą

1.78

OBIE STRZELĄ

betfan

Premier League: Everton - Leicester (05.11, 16:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Evertonu z Leicester w ramach 15. kolejki Premier League, odbędzie się 5 listopada o 16:00 na Goodison Park w Liverpoolu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy