Pobierz aplikację betfan na telefon
European Tour 6: Typy, kursy, zakłady, zapowiedź
  Już w piątek czeka nas kolejna rywalizacja w darcie. Tym razem zawodnicy zmierzą się w European Tour 6. Tutaj zaskoczeń wielkich co do faworytów tego turnieju nie ma, albowiem jest to stały zestaw Humphries, Littler oraz Michael Van Gerwen. Czy możemy zobaczyć jednak podczas tego turnieju sensacyjnego zwycięzce? Zapraszamy na zapowiedź, a także na typy na European Tour 6.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej European Tour 6?
  2. Zapowiedź turnieju European Tour 6
  3. Jakie są kursy na turniej European Tour 6?
  4. Gdzie obejrzeć mecze turnieju European Tour 6?

European Tour 6 typy bukmacherskie

5.80

LITTLER WYGRA

betfan
Z pewnością teraz w jednej z najlepszych dyspozycji jest Luke Littler. Świetnie radzi sobie w Premier League i dzięki temu również tutaj mógłby namieszać. Oczywiście o to łatwo nie będzie, albowiem w European Tour gra się sporo spotkań. Wystarczy jeden gorszy mecz i tak naprawdę odpada się z turnieju. Tutaj jednak spodziewam się, że młody Anglik odegra bardzo dużą rolę. Wraca on do swojej najlepszej dyspozycji z początku sezonu i wydaje mi się, że będzie chciał wygrać 6. odsłonę European Tour. Stawiam na wygraną Littlera z dwóch aspektów. Zagra już o 1/32 finału, dzięki temu będzie mógł wkręcić się szybciej w mecze, a dodatkowo wydaje się, że jest w stanie wyeliminować MVG na wczesnej fazie turnieju, co powinno ułatwić mu drogę w dalszych fazach. Największym zagrożeniem oczywiście wydaje się, że będzie Humphries, jednak w ostatnim czasie nieco słabiej, stąd tym razem postawię na Littlera.

European Tour 6 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na European Tour 6. Możemy znaleźć między innymi współczynniki na zwycięzcę całego turnieju. Faworytem jest Anglik Luke Humphries (kurs 4.80). Za jego plecami zostali sklasyfikowani Michael Van Gerwen (kurs 6.00) oraz Luke Littler (kurs 5.80). Warto także sprawdzić kursy bukmacherskie na wygraną Buntinga (kurs 16.00) oraz będącego w coraz lepszej formie Chisnalla (kurs 18.00).

European Tour 6 GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?

Zmagania darta w European Tour 6 będą transmitowane na żywo. Transmisję z wszystkich meczów będzie można oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!