Pobierz aplikację betfan na telefon
Euro 2020: zakłady bukmacherskie

11 czerwca rozpoczyna się najbardziej wyczekiwany turniej piłkarski w tym roku. Sprawdź, jakie zakłady można postawić na Euro 2020.  

Euro 2020: typy na poszczególne mecze

U bukmachera BETFAN znajdziemy naprawdę szeroką ofertę zakładów na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Obstawić będzie można każdy z 51 meczów. Możemy się założyć między innymi o to, kto wygra dane spotkanie, o liczbę bramek, kartek, rzutów rożnych, o strzelca gola. Do dyspozycji gracza będą również inne specjalne zakłady. Łącznie około 100 zakładów na każdy z 51 meczów!

OBSTAW MECZE EURO 2020

Euro 2020: BET BILD

Specjalnie na Euro 2020 w BETFAN pojawi się oferta BET BILD. Dzięki niej każdy może stworzyć zakład, budując własną historię, m.in. w jakich okolicznościach, kiedy i w jakim momencie spotkania padnie bramka. Ten rodzaj zakładów oferuje jednak możliwość na stworzenie niemal każdej możliwej historii, jaka może wydarzyć się podczas meczów Euro 2020. Śledźcie uważnie stronę BETFAN, aby nie przegapić takiej możliwości.

Euro 2020: Zakłady bukmacherskie na zwycięzcę turnieju

Jak już pewnie doskonale wiecie, na Euro 2020 możemy postawić również zakłady długoterminowe. Jednym z tego rodzaju typów jest na pewno możliwość postawienia na reprezentację, która wygra cały turniej. W gronie faworytów według BETFAN znajdują się reprezentacje: Belgii, Anglii, Francji, Hiszpanii, Niemców, czy też Włoszech, jednak możemy postawić na każdą z 24 ekip.

OBSTAW KTO WYGRA EURO 2020 

Euro 2020: Zakłady bukmacherskie na króla strzelców turnieju

W BETFAN można również obstawić, kto zdobędzie najwięcej bramek podczas trwania całych Mistrzostw Europy. Faworytów w tej kategorii mamy czterech. Są to Harry Kane z Anglii, Romelu Lukaku z Belgii, Kylian Mbappe z Francji oraz Cristiano Ronaldo z Portugalii. Co ciekawe, z wymienionych nazwisk, tylko CR7 jest zawodnikiem kraju, który nie jest stawiany w gronie głównych faworytów do wygranie ME 2020.

OBSTAW KTO ZOSTANIE KRÓLEM STRZELCÓW EURO 2020 

Euro 2020: Zakłady bukmacherskie na poszczególne grupy

Jest to również bardzo ciekawa opcja. Możemy obstawić, co wydarzy się w konkretnej grupie – kto awansuje, kto odpadnie już na tym etapie, kto zajmie pierwsze lub ostatnie miejsce. Mamy również możliwość typowania dokładnej kolejności w grupie, co z pewnością spodoba się wielu graczom. W artykule „EURO 2020 – Tabele wszystkich grup” znajdziecie wszystkie 6 grup, natomiast klikając w podanym artykule w konkretną z nich, znajdziecie jej szczegółowy opis, terminarz i faworytów do awansu.

Euro 2020: Zakłady bukmacherskie na parę finałową

Kto wystąpi w finale na Wembley 11 lipca 2021 roku? To pytanie na pewno zadaje sobie każdy z nas. W BETFAN możemy obstawić parę finałową ME 2020. Co ciekawe największe szanse, czyli najniższy kurs bukmacher wystawia na finał Belgia – Anglia, co oznaczałoby, że w finale nie zobaczymy dwóch finalistów sprzed 5 lat, czyli Francji i Portugalii.

OBSTAW KTO ZAGRA W FINALE EURO 2020 

Euro 2020: Inne zakłady

Na zbliżających się Mistrzostwach Europy będzie można postawić jeszcze wiele innych zdarzeń dostępnych specjalnie z okazji tego turnieju. Będziemy mogli wytypować liczbę goli w turnieju, najbardziej i najmniej bramkostrzelny zespół lub najlepszego piłkarza młodego pokolenia na ME.

ZAKŁADY SPECJALNE NA EURO 2020

Oprócz oferty przedmeczowej i tej długoterminowej, bukmacher BETFAN będzie umożliwiał typowanie „na żywo”, czyli podczas trwania poszczególnych spotkań.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!