Otwórz konto
menu
STRONA STWORZONA PRZEZ BETFAN. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Euro 2020 odbędzie się w jednym kraju?

dodano: 03 Listopada 2020, autor: Agnieszka Sermak

Euro 2020, jak wiadomo, odbędzie się w 2021 roku, o ile nic się nie zmieni. Bardzo możliwe, że ten turniej zostanie rozegrany tylko w jednym kraju.

EURO 2020 W ROSJI?

Euro 2020 miało odbyć się w dwunastu krajach: Azerbejdżan, Dania, Anglia, Niemcy, Węgry, Irlandia, Włochy, Holandia, Rumunia, Rosja, Szkocja, Hiszpania. Prawdopodobnie jednak z powodu obecnej sytuacji na świecie te Mistrzostwa Europy, o ile nie zostaną ponownie przesunięte lub całkowicie odwołane, rozegrane zostaną w jednym państwie.

Faworytem jest Rosja, która przecież niedawno organizowała Mistrzostwa Świata w 2018 roku. Według dziennikarzy „Le Parisien” sprawa jest praktycznie przesądzona. Przekonują oni, że Rosja ma niezbędną infrastrukturę do tego, by po raz kolejny zorganizować tak wielką imprezę.

POLSKA TYM RAZEM ZAGRA LEPIEJ?

Reprezentacja Polski na tym turnieju zmierzy się z Hiszpanią, Szwecją i Irlandią Północną lub Słowacją. Swoje spotkania miała rozegrać w Bilbao i Dublinie, jednak niewykluczone, że po raz kolejny pojedzie do Rosji. Oby tym razem nasza drużyna narodowa pokazała się ze zdecydowanie lepszej strony w kraju naszych sąsiadów.

Agnieszka Sermak Agnieszka Sermak

Na co dzień studentka stawiająca pierwsze kroki w branży prawnej, po godzinach fanka sportu - w szczególności piłki nożnej. Wieloletnia kibicka Wisły Kraków i aktywna działaczka stowarzyszenia Socios. Obsesja na punkcie Ekstraklasy i Premier League!

INNE NEWSY
Sporty Motorowe/

GP Hiszpanii - zapowiedź + typy 09.05

Już w niedzielę odbędzie się Grand Prix Hiszpanii Będzie to już czwarty wyścig w tym sezonie Kwalifikacje wygrał Lewis Hamilton, ale nieznacznie za nim uplasował się Max Verstappen Czy...
Warta Poznań/

2 mecze Ekstraklasy w niedzielę 09.05 - zapowiedź + typy

Do końca rozgrywek na ekstraklasowych boiskach pozostały już tylko 2 kolejki Znamy już TOP 3, natomiast nie wiemy jeszcze, kto spadnie i kto jako czwarty zagra w europejskich pucharach w...