Pobierz aplikację betfan na telefon
Euro 2020 odbędzie się w jednym kraju?

Euro 2020, jak wiadomo, odbędzie się w 2021 roku, o ile nic się nie zmieni. Bardzo możliwe, że ten turniej zostanie rozegrany tylko w jednym kraju.

EURO 2020 W ROSJI?

Euro 2020 miało odbyć się w dwunastu krajach: Azerbejdżan, Dania, Anglia, Niemcy, Węgry, Irlandia, Włochy, Holandia, Rumunia, Rosja, Szkocja, Hiszpania. Prawdopodobnie jednak z powodu obecnej sytuacji na świecie te Mistrzostwa Europy, o ile nie zostaną ponownie przesunięte lub całkowicie odwołane, rozegrane zostaną w jednym państwie.

Faworytem jest Rosja, która przecież niedawno organizowała Mistrzostwa Świata w 2018 roku. Według dziennikarzy „Le Parisien” sprawa jest praktycznie przesądzona. Przekonują oni, że Rosja ma niezbędną infrastrukturę do tego, by po raz kolejny zorganizować tak wielką imprezę.

POLSKA TYM RAZEM ZAGRA LEPIEJ?

Reprezentacja Polski na tym turnieju zmierzy się z Hiszpanią, Szwecją i Irlandią Północną lub Słowacją. Swoje spotkania miała rozegrać w Bilbao i Dublinie, jednak niewykluczone, że po raz kolejny pojedzie do Rosji. Oby tym razem nasza drużyna narodowa pokazała się ze zdecydowanie lepszej strony w kraju naszych sąsiadów.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!