Pobierz aplikację betfan na telefon
Euro 2020: szanse na wyjście z grupy

Piłkarski sezon w najlepszych ligach w Europie dobiegł końca. Oznacza to, że piłkarze przygotowują się już do Mistrzostw Europy. Sprawdź jakie szanse na wyjście z grupy mają poszczególne reprezentacje.

Euro 2020: szanse na wyjście z grupy A

Zdecydowanym faworytem grupy A są Włosi. Dysponują oni najsilniejszą kadrą i trudno sobie wyobrazić, aby nie awansowali do fazy pucharowej, tym bardziej że znajdą się w niej także cztery reprezentacje, które zajęły trzecie miejsce. Kurs na awans Włochów wynosi 1.07 z oferty BETFAN. Duże szanse mają także Szwajcaria i Turcja. Kurs na te reprezentacje wynosi po 1.57. BETFAN najmniejsze szanse daje czarnemu koniowi Euro 2016. Kurs na awans Walijczyków to 1.85.

Zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi grupy A.

Euro 2020: szanse na wyjście z grupy B

W grupie B najmocniejszą reprezentacją na papierze jest Belgia, która jest też stawiana jako jeden z faworytów całego turnieju. Kurs na awans Belgów z grupy wynosi jedynie 1.08, gdyż to raczej niemożliwe, aby nie znaleźli się w kolejnej części Euro. Wydaje się, że walkę o drugie miejsce stoczą ze sobą Dania oraz Rosja. Kurs na awans tych pierwszy to jedynie 1.25, a naszych sąsiadów 1.40. Finlandia wydaje się być w grupie B tak zwanym chłopcem do bicia. Jest to jedna z najsłabszych reprezentacji biorących udział w turnieju. BETFAN na awans Finlandczyków dał kurs wynoszący aż 3.20.

Sprawdź szczegóły dotyczące grupy B.

Euro 2020: szanse na wyjście z grupy C

Podobnie jak w dwóch poprzednich grupach i w tej mamy wyznaczonego dosyć wyraźnego faworyta. Jest nim reprezentacja Holandii, która nawet mimo braku Van Dijka wciąż jest niezwykle groźna. Jej awans wydaje się być pewniakiem, ponieważ kurs na takie wydarzenie wynosi jedynie 1.04. BETFAN duże szanse daje też Austrii i Ukrainie. Kurs na pojawienie się naszych wschodnich sąsiadów w fazie pucharowej to 1.26. Awans Austriaków również nie powinien nikogo zdziwić, a kurs na BETFAN wynosi 1.40. Najmniejsze szanse na wyjście z grupy ma Macedonia Północna, która moim zdaniem może sprawić niespodziankę. Ostatnio pokonała dosyć sensacyjnie Niemców a w jej składzie jest coraz więcej obiecujących piłkarzy. Kurs na jej awans wynosi aż 3.35.

Przeczytaj więcej o grupie C.

Euro 2020: szanse na wyjście z grupy D

W grupie D mamy dwie reprezentacje ze światowej czołówki. Jedną z nich jest Anglia. Kurs na to, że znajdzie się w fazie pucharowej wynosi tylko 1.01. Duże szanse ma także Chorwacja. Kurs na wicemistrzów świata wynosi 1.28 z oferty BETFAN. O trzecie miejsce będą się bić Czesi ze Szkotami. Wydaje się, że większe szanse mają nasi sąsiedzi. Takie zdanie podziela także BETFAN, gdzie kurs na awans Czechów wynosi 1.80. Szkocja jednak jest w stanie powalczyć o grę w fazie pucharowej, dlatego kurs na nią to 2.11.

Szczegółowy harmonogram grupy D.

Euro 2020: szanse na wyjście z grupy E

Polscy kibice z niecierpliwością czekają na rozstrzygnięcia w grupie E, ponieważ zagrają w niej Biało-Czerwoni. Polacy mają dosyć duże szanse na wyjście z grupy, tym bardziej, że do fazy pucharowej dostaną się także cztery reprezentacje z trzeciego miejsca. Kurs na awans podopiecznych Paulo Sousy wynosi 1.40 z oferty BETFAN. Pewnymi awansu wydają się być także Hiszpanie. La Furia Roja jest jednym z głównych faworytów Euro 2020. Kurs na ich wyjście z grupy to tylko 1.02. Prawdopodobnie bitwę o drugie miejsce stoczymy ze Szwecją. Kurs na awans reprezentacji ze Skandynawii to 1.44. Najmniejsze szanse na awans ma Słowacja. Kurs na nią to 2.46.

Sprawdź szczegóły grupy E w której zagra Polska.

Euro 2020: szanse na wyjście z grupy F

Grupa F jest zdecydowanie najmocniejszą grupą na Euro 2020. Znalazły się z niej Niemcy, Francja, Portugalia oraz Węgry. Awans pierwszych trzech wymienionych reprezentacji wydaje się być pewny. Kurs na wyjście z grupy naszych zachodnich sąsiadów wynosi 1.08. Szanse mistrzów świata również są bardzo duże. Kurs na nich to 1.10. Spośród czołowej trójki najniżej oceniani są obrońcy trofeum. Kurs na ich awans wynosi 1.30. Bez szans wydają się być Węgrzy, gdyż kurs na to, że wyjdą z grupy to aż 4.30.

Analiza grupy śmierci na Euro 2020.

Obstaw wszystkie mecze Euro 2020 u polskiego legalnego bukmachera BETFAN. Zapoznaj się z informacją o szczegółowej transmisji turnieju.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!