Pobierz aplikację betfan na telefon
Euro 2020: Typy na mecz Polska – Słowacja

Już w najbliższy poniedziałek reprezentacja Polski zmierzy się ze Słowacją w pierwszym meczu obu drużyn na Euro 2020. Sprawdźcie, jakie typy przygotowałem na ten mecz. 

Euro 2020: Polska – Słowacja (14.06, 18:00) – wygrana Biało-Czerwonych na początek ME?

Już w poniedziałek 14 czerwca o godzinie 18:00 czekają nas ogromne emocje związane z pierwszym występem Polaków na Euro 2020. Przez to, że turniej finałowy został przesunięty o rok, w naszej reprezentacji doszło do kilku zmian. Najważniejszą zmianą jest z pewnością ta na ławce trenerskiej. Jerzego Brzęczka zastąpił Paulo Sousa. Zmiana terminu mistrzostw Europy to również zmiany personalne w naszej kadrze. Ciężko sobie wyobrazić, żeby rok temu na taką imprezę selekcjoner zabrał Tymka Puchacza, czy Kacpra Kozłowskiego. Słowacja jest traktowana jako outsider w grupie E. Po prostu musimy wygrać taki mecz na otwarcie, żeby myśleć o awansie do dalszej fazy turnieju.

Proponowany typ: Zwycięzca meczu – Polska – kurs 1.89 z oferty BETFAN 

Euro 2020: Polska – Słowacja (14.06, 18:00) – Lewandowski strzeli bramkę?

Zwycięstwo ze Słowacją nie będzie możliwe bez skutecznej gry z przodu. Wiemy, że mamy spore problemy w defensywie, natomiast w ataku radzimy sobie całkiem nieźle. Robert Lewandowski to najlepszy najlepszy napastnik na świecie i z pewnością będziemy chcieli go jak najlepiej wykorzystać. Liczę, że Robert otworzy worek z bramkami już w pierwszym spotkaniu i przyczyni się do ostatecznego triumfu nad reprezentacją Słowacji. Dlatego też jako drugi typ proponuję zdobycie gola przez naszego napastnika.

Proponowany typ: Robert Lewandowski strzeli gola – kurs 2.08 z oferty BETFAN 

Pozostałe mecze grupowe Polska rozegra z Hiszpanią 19 czerwca o godzinie 21:00 oraz ze Szwecją 23 czerwca o 18:00. 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!