Pobierz aplikację betfan na telefon
Euro 2020: Polska – Słowacja, gdzie obejrzeć?

Polska 14 czerwca w poniedziałek o 18:00 zagra swój pierwszy grupowy mecz na Euro 2020. Naszym przeciwnikiem będzie reprezentacja Słowenii. Sprawdź gdzie obejrzeć to spotkanie.

Euro 2020: Polska – Słowacja, kiedy mecz?

Polska swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Europy rozegra w poniedziałek 14 czerwca. Gwizdek rozpoczynający pierwszą połowę zabrzmi o 18:00. Przeciwnikiem Polaków będzie reprezentacji Słowacji. Jest to teoretycznie najsłabszy rywal z naszej grupie. W najbliższych dniach zmierzymy się także z Hiszpanią i Szwecją. Biało-Czerwoni zagrają na stadionie w Petersburgu.

Euro 2020: Polska – Słowacja, transmisja

Mecz Polski ze Słowacją będzie można obejrzeć na TVP 1, TVP Sport oraz specjalnie stworzony kanale na Mistrzostwa Europy – TVP 4k. Telewizja Polska przygotowała się w dobry sposób na Euro i spotkanie obejrzą także osoby, nie mające dostępu do telewizora. Z pomocą przyjdzie im stronie TVPSPORT.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport. Spotkanie skomentują Mateusz Borek oraz Kazimierz Węgrzyn. Będzie możliwość wyboru jednej z czterech ścieżek dźwiękowych, co opisaliśmy w artykule dotyczącym transmisji Euro 2020. Przedmeczowe studio rozpocznie się o 15:00.

OBSTAW MECZ POLSKI ZE SŁOWACJĄ NA BETFAN.

Wszystkie mecze Mistrzostw Europy możecie obejrzeć w Telewizji Polskiej.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!