Pobierz aplikację betfan na telefon
Euro 2020: półfinały – analiza szans

W pierwszym półfinale Włochy zmierzą się z Hiszpanią, natomiast w drugim czarny koń turnieju – Dania zmierzy się z Anglią. Zapraszam na analizę szans.

Euro 2020: analiza szans – Włochy

Włosi już od pierwszego meczu Mistrzostw Europy zachwycili świat. Podopieczni Manciniego są głównym faworytem do sięgnięcia po trofeum. Ma serię aż 32 meczów bez porażki i wydaje się, że nikt w Europie nie jest ich teraz powstrzymać. Squadra Azzurra prezentuje bardzo dobry styl gry. Po stracie szybko doskakuje do rywala, od razu unieszkodliwiając zagrożenie. Jedynym problemem z jakim musi zmierzyć się selekcjoner reprezentacji Włoch jest brak Spinazzoli, który zerwał ścięgno Achillesa. Jest to niewątpliwie ogromna strata, gdyż piłkarz Romy prezentował na turnieju niezwykle wysoką formę.

Euro 2020: analiza szans – Hiszpania

Hiszpania swoją grą nie porywa, a ich obecność w półfinale może być zaskoczeniem. Piłkarze Luisa Enrique prezentują się bardzo przeciętnie. Piłkarze często popełniają liczne indywidualne błędy, czego efektem były aż trzy stracone gole z Chorwacją. Ponadto La Furia Roja miała bardzo duży problem, aby wyeliminować Szwajcarię. Dodatkowo Hiszpanie w dwóch poprzednich fazach turnieju grali przez 120 minut, co może wpłynąć na dyspozycję tej drużyny.

Euro 2020: analiza szans – Dania

Duńczycy fatalnie rozpoczęli Mistrzostwa Europy i awansowali z grupy rzutem na taśmę. Od wtedy było już tylko lepiej, ponieważ Dania pokonała Walię aż 4:0, a także ograli Czechów i awansowali do półfinału. Wikingowie zdobywają bardzo wiele bramek i wielu ekspertów skłania się ku temu, że są w stanie ograć Anglię. Lukę po Christianie Eriksenie zapełnił Damsgaard, który rewelacyjnie spisuje się na obecnym turnieju i przyciągnął swoją uwagę wielu topowych klubów, między innymi Milanu i Barcelony.

Euro 2020: analiza szans – Anglia

Anglicy nie są zbyt lubiani. Southgate mimo bardzo dobrych piłkarzy nie potrafi wykrzesać z nich wszystkiego co najlepsze. Anglia powoli konstruuje akcje i dopiero w ćwierćfinale pokazali siłę ofensywną i pokonali Ukrainę 4:0. W fazie grupowej Synowie Albionu zdobyli za to tylko dwa gole. Sprzyjać im będzie gra na własnym stadionie. Według doniesień na trybunach meczów półfinałowych i finałowych zasiądą tylko angielscy kibice, gdyż innych po przylocie do Wielkiej Brytanii obowiązuje dziesięciodniowa kwarantanna.

Zapraszam do zapoznania się z materiałem z analizą szans na kanale NIE GRASZ NIE WYGRASZ.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!