EURO 2020: Kto zostanie królem strzelców?

Obstaw w BETFAN swojego króla strzelców EURO 2020 i zgarnij 10zł za każdą jego bramkę na turnieju! Taka promocja tylko w BETFAN!

EURO 2020: Ustrzel króla strzelców

Od jakiegoś czasu na BETFAN znajdują się zakłady na króla strzelców Mistrzostw Europy 2020.

krol-strzelcow-euro-2020-betfanNajwiększym faworytem do strzelenia największej ilości bramek wg naszych analityków jest Anglik Harry Kane. Kurs na tego napastnika to 6.50. Jednak w przypadku takiego zakładu można zaryzykować i postawić na kogoś innego. Jeśli tylko wywalczy skład w pierwszej 11. to ciekawym typem wydaje się powracający do reprezentacji Francji Karim Benzema po kursie 15.00. Nasz rodak Robert Lewandowski, który pobija rekordy w Bundeslidze nie jest uważany za faworyta do tej nagrody. Jest to spowodowany raczej średnim poziomem naszej reprezentacji. Kurs na Lewandowskiego to 20.50. Oferta jest naprawdę bogata i myślę, że każdy znajdzie swojego faworyta.

EURO 2020: kogo wybrać?- statystyki

Statystyki to nie wszystko i choć nie powinno się w sporcie kierować tylko nimi to są ważnym źródłem informacji. Przyjrzyjmy się kto wg statystyk ma szansę na króla strzelców ME 2020.

Harry Kane- król strzelców eliminacji z 12. bramkami na koncie, król strzelców z 23. bramkami na koncie, król strzelców MŚ 2018 (6 bramek)
Cristiano Ronaldo- 11 bramek w eliminacjach, król strzelców Serie A z 29. bramkami na koncie
Kylian Mbappe- król strzelców Ligue 1 z 27. bramkami na koncie
Robert Lewandowski- król strzelców Bundesligi z 41. bramkami na konice (rekord ligi), lider klasyfikacji „Złoty but 2021″

4 lata temu na EURO we Francji królem strzelców zostali Gareth Bale i Alvaro Morata, strzelili po 3 bramki.

Zasady promocji „Postaw na króla”

Aby zabrać udział w promocji i uzyskać 10zł za każdą bramkę zawodnika, na którego się obstawiło wystarczy postawić zakład w BETFAN na króla strzelców do 11 czerwca godz. 21:00. Taki zakład należy zawrzeć za dokładną kwotę 33zł, aby kwalifikował się do promocji. Promocja obejmuje zawodnika, który został obstawiony jako pierwszy na koncie gracza. Twój zawodnik nie musi nawet zostać królem strzelców! 10zł za każdą bramkę zostaną wypłacone w formie freebetu na BEETFAN najpóźniej 48h po zakończeniu turnieju reprezentacji, w której gra obstawiony zawodnik.

REGULAMIN PROMOCJI

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!