Pobierz aplikację betfan na telefon
Kto dzisiaj gra na Euro 2020? – niedziela 11.07

W niedzielę 11 lipca o godzinie 21:00 odbędzie się finał Euro 2020. Anglia czy Włochy? Kto zdobędzie trofeum?

Euro 2020: Włochy – Anglia (11.07, 21:00)

Nadszedł ten dzień. Już dzisiaj Włochy zagrają z Anglią w finale Euro 2020. Wiele osób spodziewało się obecności w finale Anglików, jednak wyżej niż Włochów stawiano Francuzów, czy też Belgów. Jak się okazało to właśnie Squadra Azzurra zagra w niedzielę na Wembley w ostatnim meczu najważniejszej imprezy piłkarskiej tego roku.

Włosi w półfinale pokonali Hiszpanię dopiero po rzutach karnych. Sam mecz był bardzo wyrównany, jednak eksperci uważają, że to Hiszpanie prowadzili grę i bardziej zasłużyli na awans do finału. Tak się jednak nie stało. To właśnie Włosi, po niewykorzystanych rzutach karnych przez Daniego Olmo i Alvaro Moratę, awansowali do finału.

Anglia w półfinale zmierzyła się z reprezentacją Danii. W tym meczu mieliśmy już wskazanego faworyta i byli to Anglicy. Początek meczu zszokował większość kibiców, ponieważ to Dania przeważała i w 30. minucie zdobyła bramkę na 1:0. Anglia jednak szybko się otrząsnęła i odpowiedziała trafieniem jeszcze w pierwszej połowie. Ostatecznie to Anglicy w dogrywce zdobyli decydującego gola i awansowali do finału ME 2020.

SPRAWDŹ DROGĘ ANGLII DO FINAŁU EURO 2020

Euro 2020: Włochy – Anglia (11.07, 21:00) – Kursy na mecz

Jak przystało na finał, nie mamy wyraźnie wskazanego faworyta. Minimalnie niższe kursy są obecnie na zwycięstwo reprezentacji Anglii, jednak są to naprawdę niewielkie różnice. Kurs na remis w tym meczu to 2.97, czyli stosunkowo bardzo niski, jednak nie ma czemu się dziwić. W fazie pucharowej Mistrzostw Europy byliśmy jak dotąd świadkami już 7 remisów. Być może i wielki finał zakończy się takim wynikiem? Przekonamy się o tym już za kilkanaście godzin.

Niedzielny finał Euro 2020:
21:00: Włochy – Anglia

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!