Euro 2020: Duńczycy podniosą się po dramacie? MATCHDAY BOOST

Mecz Dania- Belgia na Euro 2020 odbędzie się w czwartek 17 czerwca o godzinie 18:00. Po wtorkowym zwycięstwie Rosji na Finlandią tylko Dania nie ma punktów w tej grupie.

Euro 2020: Ciężka sytuacji Duńczyków w grupie

W pierwszym meczu Duńczycy przeżyli dramat na boisku. Akcja serca Christiana Eriksena się zatrzymała i zawodnik Interu Mediolan został przewieziony bezpośrednio ze stadionu do szpitala, a mecz został przerwany. Ostatecznie mecz wznowiono, ale duńscy zawodnicy myślami nie byli do końca na boisku i przegrali tamto spotkanie z Finlandią 1:0. Belgia w sobotę pewnie pokonała reprezentację Rosji 3:0 i nie ma się co dziwić, że to Belgowie są faworytem tego starcia. Duńczycy jednak nie mogą przegrać tego spotkania, bowiem Finlandia, Belgia i Rosja mają po 3 punkty, a Dania 0. Jeśli jednak Duńczycy przegrają to w ostatnim meczu z Rosją zagrają o być albo nie być na turnieju i obowiązkowo będą musieli wygrać.

Euro 2020: Dania- Belgia 17.06 (15:00) typy, MATCHDAY BOOST

Obie drużyny będą grały ofensywną piłkę. Belgowie wygrywając w tym meczu mogą zapewnić sobie awans, bo nawet jeśli skończyliby na 3. miejscu z sześcioma punktami to z całą pewnością awansują. Duńczycy natomiast mają nóż na gardle i jeśli nie chcą znaleźć się w fatalnej sytuacji muszą zdobyć w tym meczu jakieś punkty. Dlatego proponowanym przeze mnie typem będzie: Obie drużyny strzelą bramkę po kursie 1.95 w ofercie BETFAN.

Dla tych, którzy chcieliby postawić w dzisiejszym meczu na Belgów, legalny polski bukmacher BETFAN przygotował promocję MATCHDAY BOOST. W tej promocji kurs na zwycięstwo Belgów został podniesiony do 2.50! Oferta dostępna dla wszystkich klientów BETFAN, maksymalna stawka na konto wynosi 100zł.

Euro 2020: Dania- Belgia przewidywane składy

Oczywiście w składzie Duńczyków zabraknie Christiana Eriksena, który jak już wiemy, na całe szczęście czuje się już dobrze. W meczu zabraknie także Timothy Castagne’a, który w meczu z Rosją po 26. minutach gry opuścił boisku z kontuzją twarzy. Nie wiadomo, czy zagra Jan Verthongen. Belgijski obrońca opuścił murawę w 75. minucie z urazem kostki. Belgowie jednak zyskają na sile ataku, bowiem zdrowy jest już Kevin de Bruyne oraz Axel Witsel.

Dania- Belgia. Przewidywane składy na mecz:

DANIA: Schmeichel – Wass, Kjaer, Christensen, Maehle – Delaney, Hojbjerg, Jensen – Poulsen, Dolberg, Braithwaite
BELGIA: Courtois – Alderweireld, Boyata, Vermaelen – Meunier, de Bruyne, Dendoncker, T. Hazard – Mertens, Lukaku, Carrasco

Euro 2020: Dania- Belgia transmisja TV, online

Mecz Danii z Belgią będzie można obejrzeć na kanale TVP 1 oraz TVP Sport. Niektórzy w swoim abonamencie mogą skorzystać ze specjalnie uruchomionego na ten turniej kanału TVP 4k. Transmisje meczu można obejrzeć także online na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP sport.