Pobierz aplikację betfan na telefon
Euro 2020: analiza gry reprezentacji z grupy C

W grupie C na Euro 2020 zmierzą się ze sobą Holandia, Ukraina, Austria i Macedonia Północna. Zapraszam na analizę gry tych reprezentacji.

Euro 2020: analiza gry Holandii

Holendrzy mają jeden z najlepszych składów ostatnich lat. Dodatkowo wszystkie mecze grupowe zagrają u siebie, wielkim nieobecnym będzie Virgil Van Dijk. Oranje będą chcieli dobrze się pokazać po tym, jak zabrakło ich na Euro 2016 i mundialu 2018. Wśród największych gwiazd są Depay, De Jong i Wijnaldum. Ulubionym ustawieniem Holendrów jest formacja 4-3-3 z dwoma defensywnymi pomocnikami. Są oni faworytem do wygrania grupy C.

Euro 2020: analiza gry Austrii

Austria jest na papierze drugą najlepszą reprezentacją w grupie B. Dotychczasowe mistrzostwa Europy w wykonaniu tej reprezentacji nie były zbyt dobre. Największą gwiazdą tej drużyny jest David Alaba – nowy piłkarz Realu Madryt. Oprócz niego bardzo ważnym ogniwem będzie Marcel Sabitzer. Austria nie ma ulubionego ustawienia, wydaje się, że formację dobierają pod konkretnego rywala.

Euro 2020: analiza gry Ukrainy

Ukraina ma bardzo solidną kadrę na mistrzostwa Europy. Dotychczasowe występy na Euro były bardzo przeciętne. W kwalifikacjach do turnieju, który rozpocznie się już za kilka dni zakwalifikowali się wyprzedzając między innymi Portugalię. Stracili również tylko cztery gole. W Lidze Narodów ograli Hiszpanię. Większość powołanych gra w Szachtarze Donieck i Dynamie Kijów. Największe gwizdy to Zinczenko, Jarmołenko i Malinkowski. Nasi wschodni sąsiedzi najczęściej grają czwórką obrońców.

Euro 2020: analiza gry Macedonii Północnej

Dla Macedonii Północnej jest to pierwszy takiego rodzaju turniej. Ma więc najmniejsze szanse na awans. W barażach pokonała Kosowo oraz Gruzję. Wśród powołanych jest wielu zawodników z zagranicznych lig. Niedawno sprawili wielką sensację, pokonując w eliminacjach do mistrzostw świata reprezentację Niemiec 2:1. Najlepszymi piłkarzami są Pandev oraz grający w Napoli Elmas. Macedonia Północna gra różnymi ustawieniami, ale nieodłącznym elementem jest dwójka napastników.

Zachęcam do obejrzenia materiału na kanale NIE GRASZ NIE WYGRASZ, w którym Mateusz Piotrowicz przyjrzał się reprezentacjom grupy C.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!