EURO 2020 Hiszpania: analiza gry

Hiszpania to ostatnia omawiana reprezentacja. Na kanale NIE GRASZ NIE WYGRASZ pojawił się ostatni odcinek serii, w którym były przedstawiane reprezentacje naszej grupy biorące udział w Mistrzostwach Europy. Wcześniej można było przeczytać o:
reprezentacji Polski
reprezentacji Słowacji
reprezentacji Szwecji

EURO: Hiszpania ma dodatkowy atut

Hiszpanie są gospodarzem grupy E, w której oczywiście znajdują się także Polacy. To oznacza, że wszystkie swoje mecze w grupie rozegra we własnym kraju a dokładniej w Sewilli. Hiszpanie są na szóstym miejscu w rankingu FIFA i są faworytami do wyjścia z grupy na pierwszym miejscu. Hiszpanie przed EURO zagrają sparing z Portugalią i Litwą.

EURO: Brak kapitana i gwiazdy reprezentacji Hiszpanii

W ogłoszonej przez Luisa Henrique kadrze Hiszpanii na EURO nie znalazło się miejsca dla żadnego zawodnika Realu Madryt, co wydarzyło się pierwszy raz w historii. To oznacza, że na EURO nie jedzie kapitan La Furia Roja, Sergio Ramos. Ramosa zastąpi Aymeric Laporte, który otrzymał hiszpańskie obywatelstwo. Do kadry co prawda został powołany David de Gea, ale selekcjoner bardziej ceni Unaia Simona, bramkarza Athleticu Bilbao. W ataku za bramki odpowiedzialni będą Alvaro Morata i Gerard Moreno. Piłki ze skrzydeł będą dostarczać Dani Olmo oraz Ferran Torres.

Hiszpania: Terminarz reprezentacji na EURO 2020

14.06. 21:00 Hiszpania– Szwecja

19.06. 21:00 Hiszpania- Polska

23.06. 18:00 Słowacja- Hiszpania
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!