Pobierz aplikację betfan na telefon
Estonia – Polska. Gdzie obejrzeć mecz kadry U-21?

Estonia – Polska. W piątek o godzinie 18:00 reprezentacja Polski U-21 zmierzy się na wyjeździe z Estonią. Gdzie będzie można obejrzeć to spotkanie?

MICHNIEWICZ MA SILNĄ KADRĘ

Rzecz jasna zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna prowadzona przez Czesława Michniewicza. Mimo tego, że Jerzy Brzęczek – selekcjoner seniorskiej kadry – „podebrał” swojemu koledze po fachu kilku kluczowych graczy, to i tak reprezentacja Polski U-21 nie powinna mieć problemów z pokonaniem Estonii.

Wystarczy spojrzeć na kadrę, jaką nadal dysponuje Michniewicz: w bramce może postawić na bramkarzy z PSG, Liverpoolu lub AS Monaco, w obronie ma do dyspozycji chociażby Roberta Gumnego, Tymoteusza Puchacza czy Karola Filę, w pomocy są Przemysław Płacheta, Bartosz Slisz, Mateusz Praszelik, Patryk Dziczek i Jakub Kamińksi, a w ataku Bartosz Białek czy Maciej Rosołek.

Nasza reprezentacja jest naprawdę silna. Z Estonią nie powinna mieć żadnego problemu. W BETFAN zresztą możecie typować, jak potoczą się losy tego spotkania. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że Polska wygra na 88%.

ESTONIA – POLSKA. TRANSMISJA W TV I ONLINE

Gdzie obejrzeć mecz Estonia – Polska? Transmisja w TV z tego spotkania odbędzie się na kanale TVP Sport. W Internecie tę potyczkę będzie można zobaczyć online na sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej. Komentować będą Sławomir Kwiatkowski oraz Andrzej Strejlau.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!