Pobierz aplikację betfan na telefon
Espanyol – Getafe: typy, kursy, zapowiedź 30.04 | La Liga

Drugim mecze w tej kolejce La Liga, w którym dojdzie do starcia dwóch sąsiadujących ze sobą zespołów będzie spotkanie w Barcelonie. Espanyol zmierzy się z Getafe. Co jeszcze ciekawsze, oba zespoły są bardzo nisko w tabeli i wręcz cały sezon przesiadują w strefie spadkowej. Czy ten koszmar zaczyna się kończyć dla którejś z drużyn czyli kto wygra ten ważny dla utrzymania się mecz? Zapraszam na zapowiedz oraz typy do meczu Espanyol – Getafe!

Espanyol – Getafe – zapowiedź

Espanyol czyli uboższa córka miasta Barcelona w tym sezonie gra bardzo rozczarowująca. Dość powiedzie, że po 32 kolejkach uzbierali na koncie tylko 28 punktów. Niżej jest tylko Elche. 

Getafe rozstało się ze szkoleniowcem i będzie szukać inne pomysłu na utrzymanie La Ligi dla klubu. Ostatni raz Getafe na stadionie Espanyolu wygrało w 2013 roku.

Getafe zdecydowanie lepiej czuje się w meczach domowych gdzie zdobyło 20 punktów z całego dorobku punktowego. 11 oczek zdobyli w delegacji. Espanyol ostatni raz wygrał w La Liga w lutym.

 

Espanyol - Getafe - Typy bukmacherskie, kursy

2.40

ESPANYOL WYGRA

betfan

To będzie prawdziwy mecz na wyniszczenie orgiazmów i nie spodziewam się fajnego meczu. Raczej przeciąganie liny. Patrząc w tabele to widzimy, że Espanyol musi zasuwać, by się ratować ze strefy spadkowej. Postawię na nich, bo mają mniej punktów nawet od Getafe z którym teraz grają. .

Espanyol - Getafe - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Mecz Espanyol kontra Getafe w ramach 32. kolejki La Liga, zostanie rozegrany na RCDE Stadium (Cornella de Llobregat). Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Eleven SPORTS. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Polsat Box.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!