Pobierz aplikację betfan na telefon
ESL Pro League Seasons 18 – grupa D: typy, kursy, zapowiedź

W środę rozpoczniemy zmagania w turnieju Counter Strike ESL Pro League Seasons 18 w grupie D, w której wystąpi między innymi polskie 9INE. Spotkania odbędą się parach h2h, a lepszy z danego pojedynku awansuje dalej. Oczywiście na tym etapie mamy jeszcze kilka słabszych zespołów, które wydaje się, że są pewnym kandydatami do odpadnięcia, ale w innych grupach było już kilka sensacji, więc czy tutaj też tak się stanie? Zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią turnieju ESL Pro League Seasons 18 grupa D oraz sprawdzenia typów na turniej. 

ESL Pro League Seasons 18 – grupa D typy bukmacherskie

Poniżej dla czytelników SportBetfan przygotowałem 2 typy na spotkania G2 Esports z Lynn Vision oraz ciekawego pojedynku pomiędzy Team Liquid, a Virtus.pro. Typy możecie połączyć lub zagrać SOLO na kuponie w Betfan. Warto pamiętać, że dla nowych graczy przewidziany został bonus od wpłaty 200% do 300 zł – wpłacasz 150 zł i masz 300 zł bonusu oraz 150 zł wpłaconych środków.

G2 Esports – Lynn Vision: Typy bukmacherskie

W pierwszym meczu grupy D zmierzy się G2 Esports z Lynn Vision. Według bukmacherów oczywiście zdecydowanie większe szanse na wygraną ma drużyna G2 Esports. Tak naprawdę zwycięstwo Lynn Vision byłoby ogromną sensacją. Nie spodziewam się jednak, aby taka tutaj miała nastąpić, albowiem drużyna G2 Esports jest w świetnej formie od turnieju w Kolonii. Nie spodziewam się nawet, aby Lynn Vision miało ugrać tutaj mapę, dlatego też typuję wygraną G2 Esports dokładnym wynikiem 2:0 po kursie 1.35 w ofercie bukmachera Betfan.

1.35

G2 ESPORTS WYGRA 2:0

betfan

Team Liquid – Virtus.pro: Typy bukmacherskie

Równie ciekawym spotkaniem w grupie D będzie spotkanie pomiędzy Team Liquid, a Virtus.pro. Będzie to najbardziej wyrównany pojedynek pierwszego dnia turnieju choć to Virtus.pro mają zdecydowanie większe szanse na wygraną w tym spotkaniu. Ja jednak nie skreślałbym tak bardzo drużyny Team Liquid i pójdę przeciwko predykcjom bukmacherów stawiając na ponad 2.5 mapy w tym spotkaniu. Na taką selekcję znajdziemy bardzo dobry kurs 2.10 w ofercie Betfan.

2.10

POWYŻEJ 2.5 MAPY

betfan

ESL Pro League Seasons 18 – grupa D: kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów pojawiły się już kursy bukmacherskie na wydarzenie ESL Pro League Seasons grupa D. Możemy obstawiać zarówno poszczególne spotkania, jak i zakłady długoterminowe, w których możemy typować kto wygra grupę D. Głównym faworytem do sięgnięcia po zwycięstwo w tej grupie, z wyceną kursową 2.50 jest G2 Esports.  Na drugim miejscu uplasowana została drużyna Cloud9 (kurs 2.75), kolejno Virtus.pro (kurs 5.50) oraz Team Liquid (kurs 10.00). Mniejsze szanse daje się drużynom Eternal Fire (kurs 15.00), czy polska drużyna 9INE (kurs 20.00).

ESL Pro League Seasons 18 – grupa D: KTO ZAGRA?

W turnieju ESL Pro League Season 18 grupa D wystąpi w sumie 8 zespołów i są to drużyny jak:

  • G2 Esports
  • Cloud9
  • Virtus.pro
  • Team Liquid
  • Eternal Fire
  • 9INE
  • Complexity
  • Lynn Vision
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!