Pobierz aplikację betfan na telefon
ESL Pro League Season 18 European Conference: Typy, kursy, zapowiedź, kto zagra
W piątek 14 lipca wystartuje kolejny turniej Esportowy pod nazwą ESL Pro League Season 18 European Conference. Zobaczymy w nim łącznie 10 zespołów, a 2 najlepsze z nich awansują do ESL Pro League Season 18. W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy na pierwszą rundę, w której zobaczymy 2 spotkania. Do drugiej rundy awansują zwycięzcy, gdzie do gry wejdzie 6 nowych drużyn, które zmierzą się w bezpośrednich ćwierćfinałowych spotkaniach. Kto ma największe szanse awansować do turnieju głównego? Zapraszamy na zapowiedź turnieju ESL Pro League Season 18 European Conference oraz do zapoznania się z typami na turniej.

ESL Pro League Season 18 European Conference: Zapowiedź

Od 14 lipca do 16 lipca fani Esportu znów będą mogli śledzić i obstawiać rozgrywki Counter Strike. Będziemy świadkami turnieju ESL Pro League Season 18 European Conference, z którego 2 najlepsze zespoły zakwalifikują się do finałowego turnieju. Turniej odbędzie się w zestawieniu par – najpierw rozpoczniemy od dwóch meczów w pierwszej rundzie, następnie 4 mecze w 2 rundzie, z których zostanie wyłoniona najlepsza czwórka. Zmierzą się oni w półfinałach, a zwycięzcy z nich zakwalifikują się do turnieju głównego. Wszystkie mecze zostaną rozegrane w systemie Bo3.

ESL Pro League Season 18 European Conference kursy bukmacherskie

W ofercie bukmachera Betfan mamy dostępne już kursy na 3 pierwsze spotkania, w których zmierzy się ex-KRC Genk (kurs 4.35) z Dynamo Eclot (kurs 1.20) oraz Looking4Org (kurs 2.34) z Eternal Fire (kurs 1.58). Na drugą rundę także możemy znaleźć już mnożniki między innymi na ciekawe spotkanie pomiędzy sAw (kurs 1.14), a ALTERNATE aTTaX (kurs 5.40). Dodatkowo gracze mogą obstawiać zakłady związane z ilością map, gdzie kursy plasują się na poziomie 1.40 – 2.60 w poszczególnych pojedynkach.

ESL Pro League Season 18 European Conference typy

1.89

POWYŻEJ 2.5 MAP

betfan

Na pierwsze typy związane z ESL Pro League Season 18 European Conference wybrałem najbardziej wyrównane spotkanie pierwszej rundy pomiędzy Looking4Org, a Eternal Fire. Bukmacherzy wskazują jako kandydata do zwycięstwa Eternal Fire, jednak moim zdaniem kursy zostały nieco przeszacowane i jednak turecka drużyna Esportowa nie jest aż tak znacznym faworytem. Ja pobieram typ na ponad 2.5 mapy w tym spotkaniu po dobrym kursie 1.89, albowiem liczę, że Looking4Org wygra przynajmniej jedną mapę w tym spotkaniu, tym samym pokrywając nasz over. O jedną mapę Eternal Fire jestem dość spokojny, ponieważ na wybranej przez siebie mapie powinni być górą.

ESL Pro League Season 18 European Conference kto zagra?

W turnieju CS:GOESL Pro League Season 18 European Conference wystąpi łącznie 10 zespołów, a są to drużyny jak:
  • Into the Breach
  • ALTERNATE aTTaX
  • Ignis Serpens
  • SAW
  • Looking4Org (Championnat National)
  • Eternal Fire
  • ex-KRC Genk
  • Bad News Eagles
  • Dynamo Eclot
  • Looking4Org (TippmixPro Masters)
W pierwszej rundzie zostały rozstawione 2 spotkania: ex-KRC Genk – Dynamo Eclot oraz Ignis Serpens – Looking4Org. Zwycięzca pierwszego pojedynku zmierzy się w ćwierćfinale z Into the Breach, natomiast wygrany z drugiego spotkania podejmie Bad News Eagles.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!