Pobierz aplikację betfan na telefon
ENCE – Team Vitality: Typy, kursy, zapowiedź 20.08 | finał Gamers8
W niedzielę w Arabii Saudyjskiej na turnieju Gamers8 2023 dojdzie do starcia w wielkim finale. Zmierzą się w nim ENCE oraz Team Vitality. Obie ekipy przed rozpoczęciem turnieju były w gronie szerokich kandydatów do zwycięstwa i swoimi wygranymi potwierdziły wyższość nad rywalami. Gra będzie toczyć się o ładną sumę pieniężną, więc z pewnością zarówno ENCE, jak i Team Vitality będą chciały zgarnąć trofeum w Arabii. Kto okaże się lepszy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na ENCE – Team Vitality.

ENCE – Team Vitality typy bukmacherskie

Jeżeli spojrzymy na ścieżki, które musiały przejść obie ekipy do finału turnieju Gamers8 to wydaje się, że trudniejszą drogę miała drużyna ENCE. Musieli oni po drodze ograć Team Liquid, Cloud9 oraz Heroic, a więc 3 ekipy, które są bardzo mocne. Drużyna Team Vitality natomiast ograła MIBR, NaVi oraz G2 Esports. ENCE już od turnieju w Kolonii pokazuje swoją wysoką formę, w przeciągu zaledwie 2 turniejów po raz drugi będą w finale. W IEM Cologne ulegli jednak G2 Esports, więc z pewnością teraz nie będę chcieli powtórzyć tamtego wyczynu i tym razem jednak wygrać. Mimo, że bukmacherzy większe szanse dają drużynie Team Vitality to ja spodziewam się, że spotkanie będzie na tyle zbliżone, że może je wygrać w takim samym stopniu ENCE, jak i Team Vitality. Ja wybieram jednak wyższy kurs i typ na wygraną ENCE z Team Vitality, które po przegranym finale w Kolonii będzie chciało się w końcu zrewanżować.

2.06

WYGRANA ENCE

betfan

ENCE – Team Vitality kursy bukmacherskie

Na mecz finału Gamers8 2023 pomiędzy ENCE, a Team Vitality w ofertach bukmacherów mamy już dostępne kursy. Analitycy w swoich notowaniach wskazali, że faworytem do wygrania Esportowego spotkania w CS:GO jest drużyna Team Vitality (kurs 1.77). Niewiele mniejsze szanse natomiast ma drużyna ENCE, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.06. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rozegranych map w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.84, a na powyżej 2.5 mapy kurs 1.90 w ofercie bukmachera Betfan.

ENCE – Team Vitality statystyki

Drużyna ENCE oraz Team Vitality zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim pojedynku 3-krotnie w tym roku. Dwa razy wygrała drużyna ENCE w stosunku 2:1, natomiast 1 raz lepsze okazało się Team Vitality również wygrywając 2:1.  Poniżej statystyki ostatnich pięciu meczów ENCE  oraz Team Vitality. Statystyki ostatnich wyników ENCE:
  • Wygrana 2:0 z Heroic
  • Wygrana 2:0 z Cloud9
  • Wygrana 2:0 z Team Liquid
  • Przegrana 3:1 z G2 Esports
  • Wygrana 2:1 z Team Vitality
Ostatnie wyniki Team Vitality:
  • Wygrana 2:1 z G2 Esports
  • Wygrana 2:0 z NaVi
  • Wygrana 2:0 z MIBR
  • Porażka 2:1 z ENCE
  • Wygrana 2:0 z Cloud9

ENCE – Team Vitality GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny finałowy mecz Ganers 8 2023 pomiędzy drużyną ENCE, a Team Vitality, rozgrywany dnia 20 sierpnia 2023 roku o godzinie 19:00 będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!