Pobierz aplikację betfan na telefon
ENCE – Fnatic: Typy, kursy, zakłady 17.05 | CCT Global 1

W piątek swoją przygodę z CCT Season 1 Global Finals rozpocznie drużyna ENCE. Ich pierwszym rywalem będzie Fnatic, a więc dość wymagający rywal. Polska drużyna w tym meczu niestety faworytem nie będzie, aczkolwiek jeżeli przypomną sobie dobrą grę z początku sezonu to z pewnością będą w stanie powalczyć. Czy uda im się otworzyć CCT zwycięstwem? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na ENCE – Fnatic. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz ENCE – Fnatic?
  2. Zapowiedź meczu ENCE – Fnatic
  3. Jakie są kursy na mecz ENCE – Fnatic?
  4. Gdzie obejrzeć mecz ENCE – Fnatic?

ENCE – Fnatic typy bukmacherskie

ENCE w ostatnim czasie niestety nie przeżywa najlepszego okresu gry. Przegrali oni ostatnio 2 spotkania w ESL Pro League Season 19 i z pewnością nie były to dobre spotkania w ich wykonaniu. Fnatic natomiast może powiedzieć podobnie, choć warto wziąć pod uwagę, że mieli nieco trudniejszych rywali. Obie ekipy znajdują się ewidentnie pod formą, dlatego dla drużyny, która wygra to spotkanie będzie to pewnego rodzaju przełamanie i oddech. Dla ENCE ważne będzie, aby zakwalifikować się do Play-Offów, a jako, że wychodzą dwie ekipy to z pewnością przydałoby się pokonać Fnatic. Wygrana zdecydowanie mogłaby ułatwić dalsze spotkania, w szczególności biorąc pod uwagę, że zagrają jeszcze z GamerLegion oraz wydaje się, że słabszym od siebie Gaimin Gladiators.

1.99

ENCE WYGRA

betfan

ENCE gdyby rozpoczęło turniej od zwycięstwa i nie przegrało z Gaimin w kolejnym meczu wywalczyłoby awans. Z GamerLegion przegrali ostatnio dwukrotnie, dlatego też wydaje się, że łatwiej powinno być ograć Fnatic, które też jest pod formą, podobnie jak polski zespół. Liczę w końcu na ich przebudzenie i stawiam na wygraną ENCE po kursie 1.99.

ENCE – Fnatic kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy ENCE, a Fnatic. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna Fnatic (kurs 1.73). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna ENCE, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 1.99.

ENCE – Fnatic GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz CCT Season 1 Global Finals, rozgrywany dnia 16. maja 2024 roku pomiędzy ENCE, a Fnatic będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!