Empoli – Juventus: Typy, kursy, zapowiedź 22.05 | Serie A

Wojciech Sikora

22 maja 2023

Serie A: Empoli
Serie A kończy dziś zmagania w ramach 36. kolejki, która zapewniła nam naprawdę sporo emocji. Empoli, w jednym z dwóch starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Juventusem. Wszystko wskazuje na to, że stara dama zagra w Lidze Mistrzów w kolejnym sezonie i bardzo prawdopodobne, że zajmą na koniec tego sezonu, miejsce tuż za Napoli. Potrzebują do tego jednak jeszcze dwóch zwycięstw, czy dziś wrócą z kompletem? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Empoli – Juventus.

Empoli – Juventus: zapowiedź meczu

Empoli nie ma za sobą najlepszego sezonu, ale to nie zmienia faktu, że udało im się już utrzymać na kolejny sezon. To wszystko za sprawą trzech dobrych występów w ostatnich meczach, gdzie odnieśli dwa zwycięstwa i remis. Tym samym zajmują obecnie 14. lokatę z przewagą 9 punktów nad strefą spadkową. Przed nimi dziś najcięższe starcie w tym miesiącu, bowiem zmierzą się z Juventusem. Stara dama, bo odzyskaniu punktów wskoczyła do top 4 i zajmuje obecnie drugą lokatę z przewagą tylko jednego punktu nad Lazio, co będą chcieli z pewnością dziś powiększyć.

Empoli - Juventus: typy

Kilka dni temu Juventus odpadł z Ligi Europy, gdzie musieli rozegrać też dogrywkę. Dla graczy starej damy na pewno był to spory wysiłek i dziś moim zdaniem zobaczymy kilka zmian. Poza tym spodziewam się bardzo zachowawczej gry i ewentualnego minimalnego zwycięstwa gości. Typuję w tym pojedynku poniżej 2,5 gola.

1.89

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Empoli - Juventus: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Empoli z Juventusem, w ramach 36. kolejki Serie A, odbędzie się 22 maja o 20:45 na Stadio Carlo Castellani w Empoli. Spotkania będzie można obejrzeć na kanale Eleven Sports 1 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy