Eliminacje MŚ: Dania – Szkocja, specjalna oferta BETFAN

W środę rozpoczną się kolejne mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata w Katarze. W jednym ze spotkań Dania zmierzy się Szkocją. BETFAN w swojej specjalnym zakładzie MATCHDAY BOOST podwyższył kurs na jedno z wydarzeń tej rywalizacji.

Eliminacje MŚ: Dania – Szkocja, specjalna oferta BETFAN

W jednym z środowych meczów eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze Dania zmierzy się ze Szkocją. BETFAN w swojej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo gospodarzy. BETFAN podwyższył kurs na zwycięstwo Danii na aż 1.80 (tradycyjna oferta 1.45). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

Eliminacje MŚ: Dania – Szkocja – zapowiedź i ostatnie wyniki

Dania jest po bardzo udanych Mistrzostwach Europy. Byli rewelacją turnieju i swój udział zakończyli na półfinale. Nie ma więc co się dziwić, że są faworytami meczu ze Szkocją. Duńczycy podczas Euro 2020 przegrali z Finlandią 0:1, Belgią 1:2 i Anglią 1:2. Pokonali za to Rosję 4:1, Walię 4:0 i Czechy 2:1. W kwalifikacjach do Mistrzostw Świata zajmują pierwsze miejsce w grupie. W trzech spotkaniach zdobyli komplet punktów. Dania pokonała Izrael 2:0, Mołdawię 8:0 i Austrię 4:0.

Szkocja Euro 2020 zakończyła na fazie grupowej. Po przegranej z Czechami i Chorwacją oraz remisie z Anglią nie było mowy o wyjściu z grupy. W eliminacjach do Mistrzostw Świata nie przegrała jeszcze żadnego spotkania. Podzieliła się punktami z Austrią i Izraelem oraz pokonała Wyspy Owcze, co daje jej drugie miejsce w tabeli. Ostatni bezpośredni mecz między tymi reprezentacjami rozegrano w 2016 roku. Szkoci wygrali wtedy 1:0.

Eliminacje MŚ: Dania – Szkocja – przewidywane składy

Dania: Schmeichel; Christensen, Kjaer, Anderson; Stryger Larsen, Delaney, Hojbjerg, Maehle; Damsgaard, Dolberg, Poulsen

Szkocja: Gordon; McKenna, Hanley, Tierney; O’Donnell, McGregor, Gilmour, Turnbull, Robertson; Dykes, Adams

Eliminacje MŚ: Dania – Szkocja – transmisja

Wtorkowe spotkanie Danii ze Szkocją rozpocznie się o 20:45 i odbędzie się na Parken Stadium w Kopenhadze. Transmisję z tej rywalizacji będzie można obejrzeć na Polsat Sport News.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!