Elche – Girona: typy, kursy, zapowiedź (08.11) | La Liga

Bartłomiej Cichecki

08 listopada 2022

girona
Przed ostatnia kolejka La Liga przed Mundialem w Katarze, na który wszyscy już czekamy. Ale za nim Mundial wystartuje, najpierw dogramy dwie ostatnie kolejki w Hiszpanii. Mecz Elche kontra Girona może nie budzi wielkich emocji, ale to tym bardziej powód, by przyjrzeć się temu spotkaniu szczególnie wnikliwie, gdyż kto wie czy nie czeka nas piłkarskie dzieło sztuki! Zapraszam na zapowiedz tego co czeka nas na stadionie Elche! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

La Liga: Elche – Girona (08.11. godz. 19:00) – zapowiedź

W obu zespołach zapanowały przykre nastroje. Zarówno Elche jak i Girona, zmagają się z plagą kontuzji. Jednak bardziej przykre jest dla nich to, że przestały wygrywać swoje mecze i zajmują kolejno 20. i 14. pozycję w La Liga. Zespół Girony jest jednak świadomy jak się wygrywa, gdyż w ostatniej kolejce wygrał z Athletic Bilbao czym mocno zaskoczył wszystkich, łącznie ze swoimi kibicami. Elche nie tylko na wyjazdach nie potraf wygrać, ale również na własnym obiekcie nie pokonali nikogo. Drużyna bez zwycięstwa jest z dorobkiem 4 punktów, najbardziej odstającym od reszty stawki zespołem. Czy wykorzysta to beniaminek Girona? Ciężko stwierdzić, gdyż nigdy nie wygrali na tym terenie i sami również są w kiepskiej formie.

La Liga: Real Sociedad - Betis (08.11. godz. 19:00) - Typy bukmacherskie, kursy

2.05

POWYŻEJ 2.5 GOLI

betfan
W takim pojedynku jak ten upatruję szansę na ponad 2.5 bramki w meczu. A kurs 2.05 wygląda godnie.

La Liga: Real Sociedad - Betis (08.11. godz. 19:00) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Mecz Elche z Girona, zostanie rozegrany na Estadio Manuel Martínez Valero w Elche. Początek spotkania o godzinie 19.00.  Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale  ELEVEN SPORTS 3 oraz 4 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Najnowsze wpisy