Pobierz aplikację betfan na telefon
Elche – Espanyol. Typy, kursy, zapowiedź 19.02 | LaLiga
W niedzielę 19 lutego odbędą się 4 spotkania 22. kolejki LaLiga, a jednym z nich w ten dzień będzie mecz pomiędzy Elche, a Espanyolem. Jeśli zespół gospodarzy wciąż myśli o utrzymaniu to musi pokonać bezpośredniego rywala w tej walce o pozostanie w lidze.  Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Elche – Espanyol.

Elche – Espanyol – zapowiedź meczu

Elche w dwudziestu jeden meczach tego sezonu zdobyło zaledwie 9 punktów, raz wygrywając i 6 razy remisując, a ta jedyna wygrana przydarzyła się dwie kolejki temu. Nie ma raczej siły, która pozwoliłaby im na utrzymanie. Jeśli jednak nie chcą złożyć broni i wciąż walczyć o utrzymanie to muszą wygrywać w meczach u siebie z bezpośrednimi rywalami do utrzymania, a takim jest Espanyol, który zajmuje ostatnie bezpieczne miejsce, mając 12 punktów przewagi nad Elche.

Elche - Espanyol - typy i przewidywane składy

Typy Elche - Espanyol

Dla gospodarzy jest to kluczowy mecz sezonu. Mogą zmniejszyć odległość do bezpiecznej strefy do dziewięciu punktów. Jeśli przegrają będą do niej tracili już 15 punktów, a ciężko odrobić taką stratę skoro w dotychczasowych 21 kolejkach zdobyli zaledwie 9 punktów. Espanyol powinien sobie poradzić tak i tak z takim rywale, a Elche niech powoli zacznie myśleć o kadrze w LaLiga 2.

2.63

WYGRANA ESPANYOLU

betfan

 

Przewidywane składy

  • Elche: Badia; Magalian, Palacios, Roco; Carmona, Gumbau, Mascarell, Verdu, Clerc; Ponce, Boye
  • Espanyol: Fernandez; Pierre-Gabriel, Gomez, Calero, Olivan; Vidal, Darder, Souza, Melamed; Braithwaite, Puado

Elche - Espanyol - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz Elche z Espanyolem w ramach 22. kolejki LaLiga, odbędzie się 19 lutego o 14:00 na Estadio Manuel Martínez Valero w Elche. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Eleven Sport 4 oraz na platformie Canal+ Online po wykupieniu odpowiedniego pakietu.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!