Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: Typy i zapowiedź ostatniej kolejki strefy Ameryki Północnej
W nocy z środy na czwartek odbędzie się ostatnia kolejka meczów Eliminacji Mistrzostw Świata w Katarze w Ameryce Północnej, czyli strefie CONCACAF. Zapraszam na zapowiedź i typy najciekawszych meczów.

El. MŚ: terminarz ostatniej kolejki 30/31 marca – Am. Płn. CONCACAF

03:05 Jamajka – Honduras
03:05 Kostaryka – USA
03:05 Meksyk – Salwador
03:05 Panama – Kanada

El. MŚ: tabela Ameryki Północnej/CONCACAF

Miejsce Reprezentacja Mecze Punkty Bilans bramek
1. Kanada 13 28 +17
2. USA 13 25 +13
3. Meksyk 13 25 +7
4. Kostaryka 13 22 +3
5. Panama 13 18 -3
6. Salwador 13 10 -8
7. Jamajka 13 8 -11
8. Honduras 13 4 -18
Z tej strefy 3 pierwsze drużyny zapewniają sobie bezpośredni awans, a czwarta reprezentacja rozegra mecz barażowy z drużyną ze strefy OFC (Oceania). W przypadku tej samej ilości punktów liczy się bilans bramkowy. Na ten moment awans wywalczyła sobie Kanada. Na Mistrzostwach Świata w Katarze na pewno nie zagrają Honduras, Jamajka, Salwador i Panama. Aby Kostaryka wywalczyła bezpośredni awans musiałaby wygrać z USA minimum pięcioma bramkami lub wygrać z USA i liczyć na porażkę Meksyku u siebie z Salwadorem.

El. MŚ: Kostaryka – USA (31.03, 03:05)


3.55

WYGRANA

KOSTARYKI

ZAGRAJ
betfan


  Niektórzy powiedzą, że Kostaryka ma wszystko w swoich rękach. Jest to oczywiście oświadczenie dużo na wyrost. Kostaryka, aby zająć miejsce dające bezpośredni awans musiałaby wygrać ze Stanami Zjednoczonymi aż pięcioma bramkami. Oczywiście Kostaryka ma szanse wygrać z USA, tym bardziej u siebie, ale nie ma się co oszukiwać, że na 99.9% nie będzie to aż tak wysokie zwycięstwo, USA jest zbyt dobrą reprezentacją, aby przegrać tyloma bramkami z Kostaryką. Gospodarze jednak będą za wszelką cenę grać o zwycięstwo i trzymać kciuki za niespodziankę w meczu Meksyku. Jeśli Kostaryka nie wyprzedzi ani USA ani Meksyku to i tak mogą się cieszyć, bowiem mają zapewniony awans do baraży z drużyną z Oceanii.

El. MŚ: Meksyk - Salwador (31.03, 03:05)


1.48

WYGRANA MEKSYKU

HANDICAP 0:1

betfan


  Tylko dwie zapowiedzi znajdują się w tym artykule, bowiem są to jedyne mecze, które teoretycznie mają jeszcze wpływ na końcowy wygląd tabeli w związku z pierwszymi czteroma meczami. Meksyk ma 95% szans na bezpośredni awans, aby to osiągnąć wystarczy, że nie przegrają u siebie z o nic już nie grającym Salwadorem. Tak naprawdę wystarczy im tylko remis, a przecież reprezentacja Meksyku ma w swoich szeregach bardzo utalentowanych graczy i wygrana na swoim stadionie z Salwadorem to będzie jedynie formalność, nie mówiąc już o ewentualnym remisie, który też ich ukontentuje. Meczu nie można jednak zlekceważyć i powinni wyjść wszyscy kluczowi gracze z najlepszych lig europejskich, jak Raul Jimenez, Jesus Corona, czy Hirving Lozano.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!