Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: San Marino – Andora, typy i zapowiedź

We wtorek oczy polskich kibiców będą skierowane na pojedynek naszej reprezentacji z Albanią. Równolegle w eliminacjach MŚ San Marino podejmować będzie Andorę. Zapraszam na zapowiedź oraz typy na to starcie.

El. MŚ: San Marino – Andora (12.10 20:45) – sytuacja w grupie

San Marino jest najgorszą reprezentacją w grupie. Andora natomiast zajmuje przedostatnie miejsce. Obie reprezentacje nie mają już nawet matematycznych szans na udział w barażach. Nie mają także co myśleć o dogonieniu Węgier, ponieważ nasi bratankowie uzbierali 10 punktów i są poza zasięgiem dwóch najsłabszych reprezentacji. Starcie będzie więc walką o przedostatnią lokatę.

El. MŚ: San Marino – Andora (12.10 20:45) – ostatnie wyniki

San Marino przyzwyczaiło się już do przegrywania. W ostatnich spotkaniach eliminacyjnych dwukrotnie uległo Polsce 0:5 i 1:7, przegrało także z Albanią 0:5 oraz Andorą 0:2. Niezbyt dobrze szło tej reprezentacji także podczas meczów towarzyskich. Musiała uznać wyższość młodzieżowej reprezentacji Włoch 0:1, Kosowa 1:4 oraz pierwszej kadrze Squadra Azzurra 0:7.

Andora jedyny swój punkt w grupie zdobyła po pokonaniu 2:0 San Marino. W pozostałych niedawno rozegranych meczach eliminacyjnych niezbyt się popisała, ponieważ przegrała dwa razy z Anglią 0:4 i 0:5 oraz z Węgrami 1:2.

El. MŚ: San Marino - Andora (12.10 20:45) - TYPY - kto wygra?

Faworytem rywalizacji jest reprezentacja Andory. Goście dwukrotnie okazali się lepsi w dwóch rozegranych dotychczas spotkaniach między tymi reprezentacjami. Obie rywalizacje zakończyły się wynikiem 2:0. San Marino nie wystawiło jednak swoich najlepszych zawodników podczas rywalizacji z Polską, co świadczy o tym, że bardzo poważnie skupia się na konfrontacji z Andorą. Stawiam więc na podział punktów.

Proponowany typ: remis - kurs 3.35 z oferty BETFAN

El. MŚ: San Marino - Andora (12.10 20:45) - TYPY - ilość bramek

Obie drużyny skupiają się w meczach głównie na zadaniach defensywnych. Rzadko strzelają bramki (San Marino ma na swoim koncie jedną, a Andora cztery) i dlatego nie spodziewam się zbyt wielu goli. W dwóch bezpośrednich dotychczasowych meczach padały najwięcej dwa trafienia, dlatego stawiam na to, że w rywalizacji zobaczymy mniej niż 2,5 gola.

Proponowany typ: poniżej 2,5 gola - kurs 1.47 z oferty BETFAN

El. MŚ: San Marino - Andora (12.10 20:45) - przewidywane składy

San Marino: Benedettini; Battistini, Simoncini, Fabbri, Grandoni; E. Golinucci, Tomassini, A. Golinucci; Mularoni, Nanni, Vitaioli

Andora: Gomes; Rubio, Vales, Alavedra, Rebes, Garcia; Rubio, M. Vieira, X. Vieira, Martinez; Cucu

El. MŚ: San Marino - Andora (12.10 20:45) - transmisja. Gdzie obejrzeć?

Spotkanie San Marino z Andorą w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata rozpocznie się we wtorek 12 października o 20:45 i odbędzie się na San Marino Stadium. Niestety żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!