Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: Grupa J – zapowiedź i typy 8. kolejki

Sytuacja w grupie J jest bardzo ciekawa. Wprawdzie lider ma bardzo dużą przewagę, ale Macedonia Północna, Armenia i Rumunia walczą o udział w barażach. Zapraszam na zapowiedź 8. kolejki tejże grupy.

El. MŚ, grupa J: Macedonia Północna – Niemcy, zapowiedź i typy (11.10 20:45)

Starcie Macedonii Północnej z Niemcami będzie meczem między liderem a wiceliderem. Gospodarze zajmują drugie miejsce w grupie i mają na koncie 12 punktów. Walczą o udział w barażach, ale bardzo trudno będzie im pokonać Die Mannschaft. W paru ostatnich meczach eliminacyjnych Macedończycy zremisowali z Armenią, Islandią oraz Rumunią, ale pokonali Liechtenstein 4:0. Są także jedyną drużyną, która pokonała w eliminacjach Niemców.

Niemcy są liderami grupy J i nad drugą Macedonią mają aż 6 punktów przewagi. Z pewnością będą chcieli zrewanżować się za porażkę przed własną publicznością. Po Euro 2020 pokonali Liechtenstein 2:0, Armenię 6:0, Islandię 4:0 oraz Rumunię 2:1. Stawiam na wygraną podopiecznych Hansiego Flicka oraz na to, że obie drużyny strzelą gola. Macedonia Północna jest drugą najbardziej bramkostrzelną drużyną w grupie J.

Proponowany typ: obie strzelą i wygrana Niemiec - kurs 2.64 z oferty BETFAN

El. MŚ, grupa J: Rumunia - Armenia , zapowiedź i typy (11.10 20:45)

Rumunia walczy z Armenią o baraże. Jeżeli gospodarze przegrają najbliższe spotkanie to raczej nie mają już co myśleć o grze w barażach, gdyż ich szanse będą bardzo niewielkie. Rumunia zajmuje czwarte miejsce w grupie J i ma na koncie 10 punktów. Niedawno pokonała Islandię 2:0 oraz Liechtenstein 2:0, zremisowała bezbramkowo z Macedonią Północną oraz przegrała z Niemcami 1:2. Są więc ostatnio w dosyć dobrej formie.

Armenia nieoczekiwanie zajmuje trzecie miejsce w grupie J i ma na koncie 12 punktów. Forma gości pozostawia jednak wiele do życzenia. W ostatnich spotkaniach zremisowali z Macedonią Północną 0:0, Liechtensteinem 1:1 i Islandią 1:1. Z Niemcami przegrali aż 0:6. Biorąc pod uwagę słabą formę Armenii stawiam na to, że Rumunia sięgnie po komplet punktów.

Proponowany typ: wygrana Rumunii - kurs 1.61 z oferty BETFAN

El. MŚ, grupa J: Islandia - Liechtenstein, zapowiedź i typy (11.10 20:45)

Islandia oraz Liechtestein są najsłabszymi drużynami w grupie J i nie mają co myśleć o awansie na mundial. Gospodarze tego starcia są w słabej formie. Mają na koncie tylko cztery punkty, a ostatnie wyniki nie napawają optymizmem. Przegrali z Rumunią oraz Niemcami, ale zremisowali z Macedonią Północną i Armenią.

Liechtenstein ma na koncie tylko jeden punkt po niespodziewanym remisie z Armenią. Ostatnio uległ jednak Niemcom, Rumunii i Macedonii Północnej. Poprzednie spotkanie z Islandią zakończyło się wynikiem 1:4. Reprezentacje mierzyły się ze sobą także w 2016, wówczas Islandczycy triumfowali 4:0. Teraz również spodziewam się, że ujrzymy kilka bramek.

Proponowany typ: powyżej 3,5 gola - kurs 2.07 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!