Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: typy i zapowiedź 10. kolejki grupy J

W niedzielę odbędzie się także ostatnia – 10. kolejka el. MŚ w grupie J. Niemcy mają już pewny awans z pierwszego miejsca i zmierzą się z Armenią. Czeka nas także mecze Liechtensteinu z Rumunią oraz Macedonii Północnej z Islandią. Zapraszam na typy i zapowiedzi tych spotkań

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

El. MŚ – grupa J: Armenia – Niemcy (14.11 18:00) – zapowiedź i typy

Armenia nie wystąpi już w barażach. Swoją szansę zaprzepaściła w poprzedniej kolejce, przegrywając aż 0:5 z Macedonią Północną. Gospodarze tego starcia zajmują 4. pozycję w grupie i do wicelidera tracą aż trzy oczka, mają także zdecydowanie gorszy bilans. Wcześniej przegrali także z Rumunią i zremisowali z Islandią.

Niemcy zapewnili sobie awans z pierwszego miejsca na Mistrzostwa Świata. Są liderami grupy J i mają aż 9 punktów przewagi nad Macedonią Północną. Podopieczni Hansiego Flicka są w bardzo dobrej dyspozycji. Pokonali ostatnio Rumunię 2:1, wspomnianą już Macedonię 4:0 i Liechtenstein aż 9:0. W poprzednim bezpośrednim meczu Die Mannschaft triumfowali 6:0. Stawiam, że Niemcy kolejny raz rozgromią rywala.

Proponowany typ: wygrana Niemców (handicap 0:2) - kurs 1.80 z oferty BETFAN

El. MŚ - grupa J: Liechtenstein - Rumunia (14.11 18:00) - zapowiedź i typy

Liechtenstein jest najgorszą drużyną w grupie J. Ma na koncie tylko punkt i pełni rolę chłopca do bicia. Liechtenstein przegrał ostatnio z Niemcami aż 0:9, Islandią 0:4 i Macedonią Północną 0:4. Ma więc bardzo małe szanse na odebranie punktów Rumunii.

Rumunia ma jeszcze szanse na baraże o Mistrzostwa Świata w Katarze. Musi jednak nie tylko wygrać z Liechtensteinem, ale także liczyć na to, że Macedonia Północna przegra z Islandią. Rumuni są bowiem na trzecim miejscu i do wicelidera tracą jedno oczko. Oczywiście są faworytami starcia z Liechtensteinem i trudno spodziewać się, aby nie wygrali tego meczu. Gospodarze są najmniej bramkostrzelną drużyną w grupie J, dlatego stawiam, że Rumunia wygra do zera.

Proponowany typ: Rumunia wygra do zera - kurs 1.43 z oferty BETFAN

El. MŚ - grupa J: Macedonia Północna - Islandia (14.11 18:00) - zapowiedź i typy

Macedonia Północna jest wiceliderem grupy J i ma bardzo dużą szansę na udział w barażach. Jedyne co musi zrobić, to pokonać Islandię. Gospodarze są w dosyć dobrej formie. Wprawdzie przegrali z Niemcami, ale pokonali Liechtenstein oraz Armenię aż 5:0.

Islandia jest na piątej pozycji i nie ma już szans na baraże ma na koncie 9 punktów, a więc traci aż 6 oczek do wicelidera. Islandczycy niedawno zremisowali z Armenią i Rumunią oraz pokonali Liechtenstein. Poprzedni bezpośredni mecz zakończył się remisem 2:2, ale Macedonia Północna gra tym razem u siebie i wygrała wszystkie domowe mecze z Islandią.

Proponowany typ: wygrana Macedonii Północnej - kurs 1.57 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!